Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Noore kultuuritegelase preemia konkurss

27.05.2019 15:32

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu avas kandideerimise tänavusele presidendi noore kultuuritegelase preemialehttps://president.ee/et/meediakajastus/pressiteated/15211-algab-konkurss-presidendi-noore-kultuuritegelase-preemiale-2/index.html.

Tänavu, 2019. aastal on kandidaatide esitamise tähtpäevaks 7. juuni, hiljemalt selle päeva lõpuks tuleb saata [email protected] avaldus kandidaadi eluloo- ja loominguliste saavutuste kirjeldusega ning vähemalt kahe soovitusega tunnustatud kultuuritegelastelt või loomeliitudelt. Nagu varasematelgi aastatel, on 5000 euro suurune preemia mõeldud taotluse esitamise ajaks 35-aastasele või nooremale Eesti kultuuritegelasele või grupile, kelle loomingulised saavutused on leidnud laialdast tunnustust või aidanud oluliselt kaasa Eesti ja eesti kultuuri tutvustamisele maailmas.

Kandidaate preemiale saavad esitada nii tingimustele vastavad inimesed ise kui ka nende õpetajad, kolleegid ja kultuurivaldkonnas tegutsevad organisatsioonid.

Oleme tänulikud, kui leiate võimaluse mõelda, kas ka teie valdkonnas on kedagi, keda preemiale esitada. Muidugi olete teretulnud infot ka oma võrgustikus levitama, et ühelgi väärt kandidaadil infopuuduse tõttu kandideerimata ei jääks.

Lisateavet saab Kultuurirahastu juhatajalt Urmo Kübaralt, [email protected].