Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Neljapäeval etendub avantüür-lavastus “Hobuse unenägu”

06.01.2014 15:17

Teine Teater esitleb neljapäeval, 9. jaanuaril Viljandi Kultuuriakadeemia black boxis avantüür-lavastust "Hobuse unenägu".

Ühel päeval kohtusid kaks noormeest. Neil ei olnud midagi teha. Noormehed tundsid omavahel energia sünergiat. Siis aga kohtusid nad ühel hilisel õhtutunnil, mis oli muide kellegi sünnipäev, kolmanda noormehega, kes oli valgusemeister. Olles meelemärkuseta olekus, jõudsid mehed arusaamisele, et kahest saab kolm ning kolmest saab teatrilavastus. Kuid ühel teisel päeval, mis oli väga erinev kõigist päevadest, ilmus kolme mehe ellu veel neljas mees, kes oli helide mees. Mehed otsustasid teha midagi, mida nad ise nimetasid halva sõnaga - milleks oli "pask". Nüüd otsustasid mehed, et nad teevad selle kõik valmis kümne päevaga (inspireeritud Vanast Testamendist). Mehed ei tea, mida nad tegema hakkavad, kuid nad annavad "pasale" vaba voli kasvamiseks ning arenemiseks. Nad proovivad ja katsetavad ja vastavad KÜSIMUSTELE, mis neid just praegusel hetkel puudutavad.

Meeste eesmärgiks on õppida iseennast ja enda mõtteid tundma. Kas need mõtted midagi ka teistele tähendavad.. seda näed juba Viljandi Kultuuriakadeemia black boxis.

"Kord kaob, autoriteet haihtub, anarhia pääseb võidule ja inimene annab voli kõikidele korrastamata impulssidele, mis on varjus tema hinges."