Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Näitlejad teevad DRAAMA festivalil, mis tahavad

28.08.2012 15:16

3. septembril algava Eesti suurima teatrifestivali DRAAMA 2012 fookuses on näitleja.
Lisaks sellele, et kogu festivali programmi ligi neljakümnel etendusel on publikul võimalik osa saada näitlejate poolt esitatavatest rollidest erinevates lavastustes, saab näitlejaid näha ka aktsioonides, mille sisu ja vormi veel keegi ei tea.

Näitleja jääb lavale ilma ettekirjutatud draamatekstita, ilma lavastaja näpunäideteta. Jääb vaid näitleja Ise ja tema valikud. Kõik saab alguse juba festivali avamisel 3. septembril kell 15 Tartu Botaanikaaia alpinaariumi suveaias, kus aktsiooni asuvad näitlejad Elisabet Reinsalu, Alo Kõrve ja Aivar Tommingas.

Festivali teistel õhtutel astuvad üles ning teevad, mis tahavad Maarja Mitt, Katariina Unt, Viire Valdma, Tiina Tauraite, Nero Urke, Veiko Tubin, Tõnu Tepandi, Üllar Saaremäe, Toomas Suuman, Jörgen Liik, Henrik Kalmet, Sepo Seeman, Aarne Soro, Garmen Tabor ja Priit Strandberg. Mõnel festivaliõhtul võib lisaks tulla veel üllatusi aktsioonidel üleastujate näol.

Aktsioonid toimuvad Tartu Uues Teatris ning Athena Keskuses. Pileteid aktsioonidele saab osta vaid tund enne etendust kohapeal. Piletihind on 2 eurot.

Täpne info "Fookus: Näitleja" aktsioonide ning kogu festivali kohta on leitav siit: www.draama.ee

Kohtumiseni festivalil!

Katrin Maimik
Eesti Teatri Festival
Turundus ja kommunikatsioon
+37256502721
www.festival.ee