Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Näitekunsti sihtkapital ootab residentuuritaotlusi

09.02.2017 09:50

Näitekunsti sihtkapital toetab sellest aastast etenduskunstnike residentuure lisaks Kanuti Gildi SAALile ning STLile ka Koidu Seltsimaja ja üksiktaotluste põhjal. 

Kõikide residentuuride tingimuseks on avalik ettenäitamine ehk showing residentuuriprotsessi lõpus või käigus. Sihtkapital toetab residenti loomingulise stipendiumiga (kuni 1000 eurot ühe kuu pikkuse residentuuri puhul) ning lisaks residentuuri korraldavat maja tehniliste kulude katteks (ühe kuu pikkuse residentuuri puhul 250 eurot residentuuri kohta). Residentuuritaotlusi oodatakse veebruari taotlusvooru. 

Sihtkapitali toetatavate residentuuride arv ja kestus on järgmine: 

Üksiktaotluste põhjal: kaheksa kahenädalast residentuuri, mis kõik peavad lõppema showing’uga, mille kohta esitatakse aruandes ka dokumentatsioon (sihtkapitali toetussumma on kokku 4000 eurot loomingulisteks stipendiumiteks ja 1000 eurot tehniliste kulude katteks). 

Kanuti Gildi SAAL: neli ühe kuu pikkust residentuuri ühes kalendriaastas, mis peavad lõppema showing’uga (residentuure võib olla enam, kui need on lühemad, aga sihtkapitali toetussumma on kokku 4000 eurot loomingulisteks stipendiumiteks ja 1000 eurot tehniliste kulude katteks). 

STL: kaks aastast residentuuri, mõlema puhul peab toimuma kaks showing’ut (sihtkapitali toetussumma on kokku 4000 eurot loomingulisteks stipendiumiteks ja 1000 eurot tehniliste kulude katteks). 

Koidu Seltsimaja: neli ühe kuu pikkust residentuuri ühes kalendriaastas, mis peavad lõppema showing’uga (residentuure võib olla enam, kui need on lühemad, aga sihtkapitali toetussumma on kokku 4000 eurot loomingulisteks stipendiumiteks ja 1000 eurot tehniliste kulude katteks).