Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

MyFitness aasta tantsija auhinnad pälvisid Heidi Kopti ja Patrick Foster Eesti Rahvusballetist

30.04.2018 10:56

MyFitnessi preemiad 2018
29. aprillil 2018 Eesti ballett 100 auks toimunud rahvusvahelise tantsupäeva galal anti esmakordselt üle MyFitness tantsuauhinnad, mille pälvisid Eesti Rahvusballeti solist Heidi Kopti ja tantsija Patrick Foster. 

1500-eurosed auhinnad üle andnud My Fitness AS juhatuse esimees Erkki Torn ütles, et Rahvusooperiga Estonia on juba mitmeid aastaid tore koostöö olnud. "Mul on väga hea meel, et oleme nüüd viinud selle uuele tasemele. MyFitnessi missiooniks on suunata inimesi paremale ja tervislikumale eluviisile ning on tore, et saame omalt poolt anda veelgi enam tuge ka Eesti rahvuskultuurile ja meie parimatele balletiartistidele," lisas Torn.

MyFitnessi seob Eesti Rahvusballetiga 3-aastane koosööleping, mille raames annab MyFitness igal aastal üle aasta nais- ja meestantsija auhinna.

Heidi Kopti on tantsinud Eesti Rahvusballetis aastast 1998, mil ta lõpetas Tallinna Balletikooli. Tema repertuaari hulgas on "Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi", "Uinuv kaunitar", "Medea", "Onegin", "Luikede järv", "Libahunt", "Aeg", "Kratt" jpt. 

Patrick Foster liitus Eesti Rahvusballetiga 2017. aastal. Ta on lõpetanud Kanada Rahvusliku Balletikooli 2014. aastal ja tantsinud Kanada Rahvusballetis ning Zürichi Balletis. Tal on rollid ballettides "Kratt", "Coppélia", "Uinuv kaunitar" jt.

29. aprillil enne rahvusvahelise tantsupäeva galat esitleti Estonias ka Eesti ballett 100 postmarki ja avati Rünno Lahesoo fotonäitus Eesti balletist. 

MyFitness on Baltikumi suurim spordiklubide kett. 2008. aastal tegevust alustanud MyFitnessil on täna 19 klubi Eestis ja 11 klubi Lätis, millel on kokku üle 50 000 liikme ning mida külastatakse aastas üle 2,5 miljoni korra. MyFitnessi meeskonnas töötab ligi 500 inimest.

Lisainfo: 
Ülla Veerg
Rahvusooper Estonia
Avalike suhete ja turundusteenistuse juht
tel. +372 683 1242