Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Muusikuid ja tantsijaid kutsutakse kolmeosalisse residentuuriprogrammi ACCESS

03.04.2024 12:45

Pildil on helesinine, tumekollane ja roosa ovaal, mis kattuvad teineteisega. Kattumiskoha peal on mustade tähtedega kirjutatud "ACCESS".

Loov Euroopa rahastatud kolmeosaline residentuuriprogramm ACCESS kutsub muusikuid ja tantsijaid osalema. Programmi valitakse seitse muusikaga tegelevat kunstnikku ning üks või kaks tantsijat. Residentuuri saab kandideerida 15. aprillini 2024.

ACCESS residentuuriprogrammi eesmärk on pakkuda publikule loomingulisi ja uuenduslikke muusikakogemusi ning tuua muusika ka keskkondadesse, kus seda tavapäraselt ei kasutata. Seejuures on kandideerima oodatud nii kogenud kui ka alustavad kunstnikud.

Residentuuri esimene osa toimub 23. kuni 29. septembrini 2024 Prahas Tšehhis ning sinna on oodatud kandideerima nii muusikud kui ka tantsijad. Järgmistesse osadesse – 7. kuni 13. oktoobrini 2024 Lille'is Prantsusmaal ja 12. kuni 18. maini 2025 Portos Portugalis – saavad kandideerida ainult muusikud. Iga resident saab osaleda ühes residentuuriosas.

Ühes residentuuriosas osalemise eest makstakse residentidele 1680 eurot honorari, samuti kaetakse reisi-, toitlustus- ja majutuskulud.

Rohkem infot leiab ACCESS residentuuriprogrammi kodulehelt.