Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Muuseumikontserdi laval kohtuvad muusikud, nukunäitleja ja merebioloog

14.11.2018 13:36

Neljapäeval, 15. novembril kell 18.00 toimub NUKU muuseumi kontserdihooaja kolmas kontsert, kus esineb näitleja ja muusik Maili Metssalu koos nukunäitleja, merebioloogi, kitarristi ja pianistiga. 

Kontsert "Luiged läinud" viib kuulaja loodusest kantud omaloomingu radadele. Novembrikuiselt hall hingedekuu sobib hästi vaiksemateks sisekaemusteks ning just sisemise soojuse äratamiseks. Sel kontserdil toob Maili Metssalu esimest korda oma sahtlipõhjadest välja tema hingeilmade kaudu siia kandunud lood ja laulud. Kontserdi märksõnadeks on eestikeelne luule, karged helimaastikud ning varjudes peituvad visuaalmaailmad. Laval on koos Mailiga kitarrist Léon Allik, nukunäitleja Katri Pekri, merebioloogist muusik Lennart Lennuk ning pianist Aivar Surva. 

Maili Metssalu on näitleja ja muusik, kes õppis teatrikunsti TÜ Viljandi kultuuriakadeemias ning pärimusmuusikat Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Ta on ansambli RÜÜT liige, korraldab festivali Särin ning peab Raplas BAAS-nimelist kultuurikeskust.

NUKU muuseumikontsertidele on oodatud ennekõike täiskasvanud. Kontserdid toimuvad kammerlikus õhkkonnas muuseumi eri ruumides, tihti tuleb ette muusikalisi rännakuid ühest ruumist teise. Kindlat lava pole, muusikud leiavad enne kontserti neid enim inspireerivad paigad, kus oma loomingut esitada.

Kontserdipiletid on saadaval NUKU teatri kodulehel ja kassas ning Piletilevis hinnaga 16 ja 13 eurot (soodushind (üli)õpilastele ja pensionäridele). 

Lisainfo
Hannele Känd
NUKU teatri ja muuseumi kommunikatsioonijuht
5669 8839 / 6679 509
hannele.kand@nuku.ee