Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Müügile tulid festivali “Tsirkusepuu” piletid

01.07.2011 12:20

TsirkusepuuFestival "Tsirkusepuu" toimub 5.–13. augustini Kadrioru pargis ning Tallinna tänavatel.

Festivalil osalevad noorte tsirkusetrupid Saksamaalt, Inglismaalt, Soomest, Belgiast ja Hollandist. Otse loomulikult on kavas koha leidnud kodumaine uus noor tsirkus – oma värskeimat loomingut presenteerivad tsirkusestuudio Folie ja OMAtsirkus. Lisaks  noortele kollektiividele on Eesti publikul 5. augustil, festivali avaetendusena võimalus nautida lavastust „The Time Between“,  mille on lavastanud Euroopa üks uue tsirkuse alusepanijatest Sebastiano Toma.

Tsirkus on tänapäeval kogu maailmas arenenud meelelahutuslike trikkide näitamise paigast äärmiselt uudseks ja põnevaks kunstivormiks. Kaasaegse tsirkuse lavastustused on oma olemuselt näiliselt inimvõimete piiridel tegutsevad esteetiliselt kaunid, lummavad, nauditavad ja mõtestatud kunstisündmused, kus sageli põimuvad teater, elav muusika, koreograafia ja akrobaatiline meisterlikkus.

Enamus festivali etendustest toimub Kadrioru kontserdiväljakule festivali ajaks spetsiaalselt püstitatud tsirkusetelgis. Lisaks tuleb tsirkus aktiivselt ka Tallinna linnaruumi. Festivali avapäeval, 5. augustil täitub Tallinna kesklinn paariks tunniks tsirkusetegevusega – toimub suur tsirkuse jalutuskäik kesklinna tänavatel.

Nädalavahtusel, 6. ja 7. augustil ning tund enne etendusi ning mõningatel õhtutel ka pärast etendust toimub aktiivne tsirkusetegevus Kadrioru pargis, kus pargist saab tõeline tsirkusepark. Festivali ajaks saab Luigetiigi juurest kontserdiväljaku juurde suunduvast alleest Tsirkuse allee, kus leiavadki aset erinevad tasuta tsirkusesündmused.

Festivali kava ja info: www.tsirkus.ee

* Uue tsirkuse festivali „Tsirkusepuu“ pileteid müüb ainult Piletilevi
* Sooduspieltite müügikampaania leiab aset 27. juuni – 15. juuli
* Piletid Sebastiano Toma etendusele „The Time Between“ maksavad sooduskampaania ajal 5/8 eurot,  alates 16.07 on pileti hind sellele etendusele 10/7 eurot
* Piletihinnad kõikidele teistele etendustele on sooduskampaania ajal 4/5.50 eurot ning hiljem 5/7 eurot.

Pileteid saab osta kohapealt 1 tund enne etenduse algust.