Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Muudatused Vanemuise mängukavas ja sügishooaja piletid

27.04.2020 16:59

Seoses Eesti Vabariigis kehtiva eriolukorra pikendamisega jäävad Vanemuise teatris ära kõik maikuuks planeeritud etendused ja üritused. Alates 30. aprillist 2020 on aga müügil Vanemuise teatri sügishooaja etenduste piletid.
 
Maikuus ära jäävate etenduste piletid vahetatakse perioodil 30. aprill-31. detsember 2020 ümber sügishooaja etenduste piletite või Vanemuise kinkekaartide vastu või ostetakse tagasi. Oma soovist saate teatrile teada anda e-posti teel aadressil [email protected].
 
Vanemuise teatri uus, 151. hooaeg on pandud müüki meie parimate traditsioonide vaimus ja suurte lootustega, et saame etendustegevust alustada augustis. Harjumuspärase terve hooaja asemel on meie mänguplaan esialgu kättesaadav kalendriaasta lõpuni. Iseenesestmõistetavalt on meie plaanid pikemad, aga kindluse mõttes anname neist teada tuleviku selginedes.

Sügishooajal esietenduvad sõnalavastustest draama KAALUD (Jevgeni Griškovets/Tiit Palu, esietendus 28.08 Sadamateatris), komöödia PANGARÖÖV (Henry Lewis/Jonathan Sayer/Henry Shields/Ain Mäeots, esietendus 03.09 suures majas), noortedraama MITTE MIDAGI (Janne Teller/Johan Elm, esietendus 03.10 Sadamateatris), komöödia HEAD INIMESED (Mart Kadastik/Ain Mäeots/Ain Mäeots, esietendus 21.11 Sadamateatris) ning peredraama MARVINI TÜTRED (Scott McPherson/Tiit Palu, esietendus 05.12 väikeses majas). Muusikalavastustest tulevad välja operetiõhtu ÕHTU LEHÁRIGA (dirigent Endel Nõgene, esietendus 21.08 väikeses majas) ja muusikal NUNNAD HOOS (Alan Menken/Samuel Harjanne, esietendus 28.11 suures majas). Tantsulavastuste sügiseses fookuses on lapsed, kellele esietendub populaarsel lasteraamatul põhinev ballett TILDA JA TOLMUINGEL (Andrus Kivirähk/Mare Tommingas/Vaiko Eplik, esietendus 24.10 väikeses majas).
 
Vanemuise teater valmistub päev-päevalt selleks, et saaksime kõiki tervist puudutavaid ettevaatusabinõusid kasutusele võttes esimesel võimalusel oma tegevust jätkata ja olla taas publiku ees oma tuntud headuses - ikka nii, nagu publik on harjunud meid nägema.
 
"Oleme olemas, et läbi naeru ja pisarate - vahel läbi meelelahutuse, vahel läbi konstruktiivse provokatsiooni - aidata elu paremini mõista. Aidata seada sihte. Aidata aru saada iseendast. Me oleme teie ELUS aken kõige põnevamatesse maailmadesse," ütleb lavastaja Ain Mäeots.

Sügishooaja repertuaariga saab tutvuda teatri kodulehel www.vanemuine.ee alates 30.04.2020.

Jällenägemiseni!

Teater Vanemuine