Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Muudatused “Maja” mängukavas

18.06.2012 15:40

PolygonTeater toob vaatajani suvelavastuse "Maja", mida mängitakse värskelt renoveeritud Kõue kultuurimõisas. „Maja“ on lavastanud Tamur Tohver, mängivad Janek Joost, Karin Rask ja Kärt Tomingas. Etendused toimuvad 20. juunil ning 2. ja 3. juulil kell 20. Piletid müügil kõigis Piletilevi müügipunktides, Piletilevi kodulehel ning Kõue mõisas.

Tehniliste ümberkorralduste tõttu jääb ära 21. juuni etendus. 21. juuni piletid kehtivad 20. juuni, 2. juuli või 3. juuli etendustele või ostetakse tagasi Piletilevi kõigis müügipunktides kahe nädala jooksul. Sebrapileti omanikel tuleb pileti tagasimüümiseks saata e-kiri aadressile [email protected].

“Maja” ühendab kahe maailmakuulsa näitekirjaniku, ühe maailmas enimmängitud absurdikoomiku Slawomir Mroźeki ning Norra kaasaegse kirjaniku ja dramaturgi Jon Fosse tekste. “Maja” pakub lõbusaid äratundmisi meie kaasaegsest manipuleerivast tarbijaühiskonnast, mis elatub stampmõtlemisest, lakkamatust uue naudingu otsingust ja glamuurist.

Kõue mõis on üks Eesti vanemaid mõisaid, mis asub Lõuna-Harjumaal Kõue vallas, 30 minuti kaugusel Tallinnast. Renoveeritud mõis pakub erinevaid kultuuriüritusi kui ka residentuure kunstnikele.

Rohkem infot:
Hedi-Liis Toome
PolygonTeater
[email protected]
56606141