Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Must Kast tähistab neljandat sünnipäeva Märtsidionüüsiaga Genialistide Klubis

27.03.2018 08:56

Teatripäeval, 27. märtsil, tähistab Tartus tegutsev teater Must Kast oma neljandat sünnipäeva. Sel puhul ootavad mustkastlased terve nädala jooksul kõiki osa saama Märtsidionüüsiast: pidustusi täis programmist Genialistide Klubis.

27. märtsil, ametlikul sünnipäeval, avatakse Musta Kasti lühikest, kuid sisukat tegevusaega tutvustav mininäitus. Samuti on võimalik jälgida suurelt ekraanilt ülekannet Nukuteatris toimuvast teatriauhindade galast ning nautida suupisteid ja sünnipäevatorti, mille on valmistanud Musta Kasti hea sõber Göök. Traditsiooniliselt jagab Must Kast oma sünnipäeval ise kingitusi: keegi aasta jooksul silma jäänud teatrikülastajatest saab seegi kord endale eluaegse Musta Kasti vabapääsme. Varasemalt on selle auhinna saanud vanaisa Mati, Margit Tamm ja Valle-Sten Maiste. Meeleolumuusikat mängib Musta Kasti näitleja Karl Edgar Tammi.
Uksed on publikule avatud alates 18.30, ülekanne algab kell 19.00. Sündmus on kõigile tasuta ning näitus jääb Genialistide Klubi ruumides avatuks kuni Märtsidionüüsia lõpuni 1. aprillini.

28. märtsil vallutavad teatriliikmed aga oma kodubaari Möku ning terve päeva jooksul võib leti tagant leida vaid teatri loomingulisi ja administratiivseid töötajaid.

30. ja 31. märtsil on võimalus näha Kaija M Kalveti helget maailmalõpulavastust "Prohvet". Laval möllavad ahvid ning inimesed, luues groteskse ning poeetilise maailma, kus lahatakse inimese ja looduse suhteid. Pärast etendusi toimuvad ka vestlusringid: külalisteks Siim Kuresoo Eestimaa Looduse Fondist, Kaido Kama ja teised looduse- ja kultuurisõbrad. Piletid saadaval Piletilevis, Musta Kasti kodulehel ja vabade kohtade olemasolul tund enne algust kohapeal.

31. märtsi etendusele järgnevad suuremad sünnipäevapidustused: osa on võimalik saada mälumängust, väikestest etteastetest ning muusikalistest ülesastumistest: kell 22.30 esitleb Eneseimetlejate Klubi uut plaati "Mees, kes peatas rongi"; südaööl on võimalus jalga keerutada juba traditsiooniks saanud sünnipäevakülalise Tartu Levimuusika Orkestri saatel ning esimese aprilli esimesel tunnil alustavad mõlemal korrusel vinüülide ja CD-plaatidega varustatult Inner Space Disco DJ-d. Peo pilet maksab 5 EUR, etenduse piletiga 3 EUR. Pileteid peole saab soetada kohapeal.

27. ja 31. märtsil kutsub Must Kast kõiki üles riietuma (endale sobivalt) pidulikult mustvalgesse!

*

Kontakt:
Reeli Lonks
Tegevjuht, projektijuht
+372 56629410
Must Kast
www.teatermustkast.ee