Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

MTÜ Eesti Lavavõitluse Liit korraldab lavavõitluse talvekooli

13.12.2023 15:26

MTÜ Eesti Lavavõitluse Liit kutsub kõiki lavavõitluse huvilisi 27. kuni 29. detsembrini 2023 oma 10. talvekooli, mis toimub Sakala 3 Teatrimajas. Avatud on nii algajate kui ka edasijõudnud lavavõitlejate grupp, lisaks lastegrupp.

Talvekoolis annavad tunde kolm õppejõudu:

  • Ruth Cooper Brown on Suurbritannia lavavõitluse õpetaja, koreograaf ja lavastaja, kes töötab kompaniis RC Annie. Brown õpetab algajatele ja edasijõudnutele intiimselt lähedase stseeni loomise reegleid ning tööd lähisuhtevägivalla stseenidega.
  • Robban Follin on rahvusvaheliselt tuntud kaskadöör, lavastaja ja koreograaf Rootsist. Robban õpetab, kuidas end vigastamata kukkuda treppidest, mööblilt ja mööblisse. Robbani tundi palutakse kaasa võtta käe- ja põlvekaitsmeid.
  • Laura Nõlvak on Eesti üks tuntuim lavavõitluse juhendaja ja koreograaf ning Põhjamaade Lavavõitlusliidu poolt sertifitseeritud õpetaja. Nõlvak õpetab kasutama kaigast ja annab lastegrupile tunde mõõga- ning käsivõitluse teemal.

Talvekooli viimasel päeval, 29.detsembril toimub avatud tund, kus kõik osalejad saavad oma omandatud oskuseid soovi korral demonstreerida.

Koolitus maksab tudengitele ja alla 18-aastastele noortele, Eesti Lavavõitluse Liidu või NSFS liikmetele 125 eurot (eeldab ELL aastamaksu tasumist), mitte-liikmele 150 eurot ja lastele 90 eurot. Hinnas sisalduvad lõunasöögid.

Talvekooli registreerumine on avatud siin.

Pildil Ruth Cooper Brown. Foto: RC Annie