Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

MIMproject kolis kolmeks päevaks Turusse

19.05.2011 10:46

Euroopa Kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi kuuluv lavastus „MIM goes sustainable“ etendub Turus 18.–20. maini toimuval festivalil Performing Arts in May http://www.turku2011.fi/en/ohjelmahanke/566/info

MIMproject meeskond püstitab sel korral ehitussoojakutest teatriruumi otse Turu Linnateatri ette.  „MIM goes sustainable“ on energiasõltumatu ja asub traditsioonilisest konventsionaalsest teatrivormist eemal, nii ruumilises kui ka sisulises mõttes. Lavastuse esmärk on osutada energeetika- ja energiaküsimustele, millele puuduvad ühesed ja selged vastused. Ka osutamine ise toimub üsna ootamatust vaatepunktist.

Tavapärase vaataja/esineja suhte asemel kujuneb olukord, kus etendus luuakse algusest peale publiku ja esinejate koostöös. Et vaatajal oleks lihtsam suhestuda, keskendutakse kergelt järeletehtavatele tehnilistele lahendustele, milles energia tekkeprotsess on käega katsutav ja jälgitav. Kui inimene ise väntab rattaga või tallab orelisse õhku ja tema tekitatud energiast süttib tulevärk, siis see on otsene ja vahetu kogemus ning energiast arusaamine muutub.

MIMproject meeskond: Maike Lond, Taavet Jansen, Kalle Tikas, Kristjan Jansen, Andrus Aaslaid, Helgur Rosental, Andreas W, Kristiina Kütt.
Projekti koostööpartnerid: SA Tallinn 2011, Kanuti Gildi SAAL ja POT festival.
Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Ramirent Baltic AS
Etendused „MIM goes sustainable“ 18. ja 19. mail Turu Linnateatri ees.

Lisainfo:
Kristiina Kütt  
mob: 53312998  
mimproject.info@gmail.com
www.mimproject.org