Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Mängujuhtide meistriklass: teatrimängude töötoad pedagoogidele ja juhendajatele

22.01.2017 13:25

Mängujuhtide meistriklass
Pühapäeval,12. veebruaril algusega kell 11.00 toimub mängujuhtide meistriklassi teine päev, keskseteks teemadeks on seekord füüsiline eneseväljendus, sõnatud mängud ja mälu. Päevane töötuba koosneb kahest osast, kummalgi erinev juhendaja ja teemadering: 

Hommiku juhatab sisse Anu Sööt, kes igapäevase tööna tegeleb loovmängu ja - tantsuga ning juhendab meistriklassi alapealkirjaga "Kontakt ja mäng"

Pärast lõunapausi jätkab Aivar Simmermann, psühhodraama koolitaja ja õppejõud, kes kõneleb ja mängib teemal "Nähtamatud suhted ja sõnatud mängud grupis"

Eelkõige on oodatud osalema pedagoogid ja juhendajad, kes oma igapäevases töös kasutavad teatrimänge, näiteks teatriprofessionaalide koolitajad, lavastajad, näitejuhid, üldharidus- ja erakoolide teatriringide juhendajad, psühhodraama, avaliku esinemise ja meeskonnatöö koolitajad, üldhariduskoolide huvijuhid jne. Oodatud on huvilised nii etenduskunstide, hariduse ja tervishoiu, kui ka muudest valdkondadest. 

Kuna grupi suurus on piiratud, palume hiljemalt 6. veebruariks oma soovist teada anda, samuti kehtib jooksvate kulude tarvis osalustasu €10. Töötoad toimuvad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ooperistuudios Tallinnas, Tatari 13. Kõikidesse töötubadesse on soovitav kaasa võtta mugav riietus, kohvi ja suupisteid saab kohapeal. Lõunapausi ajal saab süüa Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lähedal asuvates toitlustusasutustes.

Küsimused, ettepanekud ja registreerumissoovid edastada aadressile [email protected] või  projektijuht Auri Jürnale aadressil [email protected] või telefonil 5276655.