Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Mängujuhtide meistriklass III: teatrimängude töötuba pedagoogidele ja juhendajatele

27.03.2017 14:02

Mängujuhtide meistriklass III
Pühapäeval, 23. aprillil toimub mängujuhtide meistriklassi kolmas päev alapealkirjaga "Hääl, sõna ja mõte läbi mängu ja improvisatsiooni". Lõbusad impromängud käivitavad fantaasialennu, arendavad tähelepanu ja reaktsioonikiirust ning panevad naerma eksimuste üle. Eesmärk on luua pingevaba ja turvaline keskkond, kus inimesed saavad end vabaks lasta ning välja elada. See aitab omakorda arendada koostöövõimet ja äratada loovust. 

Töötuba juhendavad Loore Martma ja Rauno Kaibiainen. Loore on lavastaja ja näitleja, muusikaline kujundaja ning teatripedagoog. 2016. aastal EMTA Lavakunstikooli magistriõpingud lõpetas ta uurimustööga erialasest läbipõlemisest. Täna on ta loomas digitaalsetel õpimängudel põhinevat uuslavastust koostöös Cabaret Rhizome'i teatri ning Erinevate Tubade Klubiga. Rauno on vabakutseline näitleja. Lisaks traditsioonilisele teatrile tegeleb ka improvisatsioonilise-, varju-, maski-, nuku- ja visuaalteatriga.

Eelkõige on oodatud osalema pedagoogid ja juhendajad, kes oma igapäevases töös kasutavad teatrimänge, näiteks teatriprofessionaalide koolitajad, lavastajad, näitejuhid, üldharidus- ja erakoolide teatriringide juhendajad, psühhodraama, avaliku esinemise ja meeskonnatöö koolitajad, üldhariduskoolide huvijuhid jne. Oodatud on huvilised nii etenduskunstide, hariduse ja tervishoiu, kui ka muudest valdkondadest. 

Kuna grupi suurus on piiratud, palume hiljemalt 17. aprilliks oma soovist teada anda, samuti kehtib jooksvate kulude tarvis osalustasu €10. Töötoad toimuvad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ooperistuudios Tallinnas, Tatari 13. Kõikidesse töötubadesse on soovitav kaasa võtta mugav riietus, kohvi ja suupisteid saab kohapeal. Lõunapausi ajal saab süüa Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lähedal asuvates toitlustusasutustes.

Küsimused, ettepanekud ja registreerumissoovid edastada aadressile dramagames.workshop@gmail.com või  projektijuht Auri Jürnale aadressil auri@juhe.ee või telefonil 5276655.