Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Mait Agu nimeline stipendium 2012

02.10.2012 09:33

Neljateistkümnendat korda välja antava iga-aastase Mait Agu nimelise stipendiumi pälvib seekord Saile-Johanna Langsepp, kes lõpetas 2012. aastal koreograafia eriala bakalaureuseõppe. Stipendium suuruses 1000 eurot antakse kätte 6. detsembril KUMU auditooriumis tantsulavastuse „Sofi ja Võlulind“ esietendusel, kus peaosas astub üles värske stipendiaat.
Stipendiumikomisjon tõi Saile-Johanna Langsepa puhul esile tema lavaküpsuse, loomingulise distsiplineerituse ja põhjalikkuse ning professionaalse suhtumise õppe- ja loometöösse.

Mait Agu nimeline stipendium loodi TLÜ koreograafia osakonnas 1999. aastal eesmärgiga toetada andekaid tudengeid ning noori tantsuloojaid. Stipendium antakse üliõpilasele või loomingulisele kollektiivile, kes on eelmise õppeaasta jooksul silma paistnud loomingulise või teoreetilise tööga, olnud edukas ja aktiivne õppetöös ning võtnud osa erinevatest tantsualastest projektidest.

Varasemate stipendiaatide hulka kuuluvad Janek Savolainen, Külli Roosna, Tantsuteater Tee Kuubis, Hiiumaa Tantsufestival jpt.

Mait Agu nimelise stipendiumi välja andmist toetab Eesti Kultuurkapitali näitekunsti sihtkapital.

--
Laura Kvelstein
Arendusjuht
Koreograafia osakond
TLÜ Kunstide Instituut
Tel 53334361