Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Mai Murdmaa meistriklass “Miks ma liigun?”

16.01.2018 10:18

Sel laupäeval, 20.01 kell 11.00 toimub Sõltumatu Tantsu Laval meistriklass "Miks ma liigun?", mida juhendab Mai Murdmaa.


Meistriklassi oodatakse neid, kes rakendavad oma loominguliste ideede väljendamiseks keha ja liikumist ning on huvitatud selleteemalisest arutelust ja tagasisidest. Meistriklass on mõeldud praktiseerivatele loojatele: koreograafidele, tantsijatele, etenduskunstnikele. 

Iga osaleja valmistab ette kuni 5 minuti pikkuse koreograafilise katkendi või lühivormi, mida kõigile osalejatele ja juhendajale esitada. Igale esitusele järgneb arutelu ning kohtumine lõpeb juhendatud improvisatsiooniga. 

Mesitriklassi viib läbi Mai Murdmaa, kelle märkimisväärne roll nii tantsija kui lavastaja ja balletmeistrina Eesti balleti nüüdisajastamises ja koreograafiliste põhimõtete uuendamises on teada mitmele põlvkonnale.

Meistriklassi ja sellega seotud ootuste kohta ütleb Murdmaa: "Kõige olulisem on olemine. Mind huvitab abstraktne tants ja psühhofüüsis. Narratiivsed loogikad ei ole hetkel olulised, olemuslikud konfliktid pakuvad aga huvi. Oluline on ka ruumitunnetus - mitte see, et viibime konkreetses kohas, vaid kõiksusetunnetus. Miks ma tantsin? Miks ma liigun?"

Osaleja saab mõtteid, kuidas hoida vaimu ja kehalisuse kooskõla ja terviklikkust ning kuidas oma loovust endale huvipakkuvate printsiipide abil organiseerida.


---- Osalema pääseb maksimaalselt 12 inimest! ----

Töötoa hind: 
ülekandega 24 € 
koha peal tasudes 30 €
täpsem info registreerimisvormis

Registreerimisvorm: 

Lisainfo: 
Siim Tõniste
5561 8271