Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Made in estonia maraton 2011

01.03.2011 14:11

Neljapäeval, 3. märtsil kogunevad Kanuti Gildi SAALi taas kunsnikud, et osaleda made in estonia maratonil 2011.

Punane Vaip keritakse paavsti õnnistusega Kate Bush’i saatel lahti. Apoliitilised ning poliitilisemad, vapramatest vapramad on teie ees. Et rääkida. Kuidas asjad on, kuidas need olla võiks, olema peaks või olla ei tohi.
Maratonil võib kohata üle linna Vinskit ja hulkur Robit, kahepealist tuldpurskavat draakonit, Hullu Kunstnikku või tervet puhkpilliorkestrit; kuulda luuletust Sibulast, laulu merelainest või näpunäiteid energia tootmiseks kodustest vahenditest; vaadata sillerdust ning püüda kinni ja panna purki kõik mõtted ja kogu elekter, mis õhus. Aga ei pruugi.

Nüüdseks 4. korda toimuval lühivormide festivalil "made in estonia maraton" astuvad oma täiesti uute ning selleks üritusteks loodud lühilavastuste, videode ja performance’itega üles paljud meiemaised tegijad erinevatelt kunstialadelt: Liis Tamm, Keiu Virro, Kairi Prints, Helena Ehrenbusch, Mihkel Ilus, Kati Juurik, Einike Leppik, Siim Tõniste, Veronika Valk, Jane Raidma, Muusikakollektiiv Hrr!,  Kristina Paškevicius, eleOnora&kaLLe, Kaie Olmre-Hütt, Greete Uustal, Teisi Tubin, rühmitus 10x10meetrit, Mai Sööt, Triin Lilleorg, Kärt Tõnisson, Jaak Sapas, Marilyn Piirsalu, Liis Plato, Henri Hütt, Liina Vilgats, Kardo Ojassalu, Füüsilise Teatri Labor, Tõnu Tunnel, Sandra Jõgeva, Kadri Noormets, Pedro Balbás, Annika Viibus, Einar Lints, ansambel Heeliumipoisid, Tiina Rootamm, Tõnu Narro, Jürgen Peil ja paljud teised.

Algus kell 6 õhtul.
Toetab Eesti Kultuurkapital.
Piletid saadaval üle Eesti.                 

www.saal.ee
Priit Raud 5010419