Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Luulelugemise õpituba Tartus

25.11.2013 09:10

Sellel kolmapäeval, 27. novembril kell 19.00 kutsub  kaasaegse SA Domus Dorpatensise kunsti ja luule meeskond (KuLu) kõiki oma avaüritusele "Luulelugemise õpituba", kus Tiina Mälbergi juhendusel saab õppida loovat ja huvitavat lähenemist luuletekstide ettelugemisele.

Tiina Mälberg on näitleja ja lavastaja Rakvere teatris, kellel on magistrikraad lavakõne ja pedagoogika alal, lisaks on ta saanud 1995. aastal teatrifestivalil "Balti Maja" parima naisnäitleja preemia. Muuhulgas on Mälberg oma lavastustes käsitlenud ka luulet.

Õpituba toimub Tartus Domus Dorpatensise kaminasaalis (Ülikooli 7, 2. korrus) ja kestab poolteist tundi. Kõigil huvilistel palutakse eelregistreerida ja kaasa võtta mõni endale hingelähedane või muidu tore eestikeelne luuletus, mille pikkust vähemalt 8 rida. Kuid, kui maha ununeb, oleme varunud ka ise vahvaid luuletusi, millega saate omi uusi oskuseid proovile panna.
Registreerimisvorm asub siin:
https://docs.google.com/forms/d/1RgpqSFlKFPF7EhU-owSjlpJgLOXE5h5BmCJ19gc_1gU/viewform

Pilet 2 EUR (mille saab lunastada kohapealt)

Veel infot Tiina Mälbergi kohta:
http://www.rakvereteater.ee/teater/inimesed/tiina-malberg/?kategooria=loovala

KuLu on uus üritustesari, mille raames hakkab igakuiselt toimuma mõni kunsti või luulet tutvustav luuleõhtu, õpituba või põnev aktsioon.