Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Lõvisüdamlik perepäev Rakveres

05.06.2009 12:20

Rakvere Teater kutsub kõiki osalema Rakvere linnapäevade raames toimuval lõvisüdamlikul perepäeval pühapäeval 7. juunil kell 12–15 Rakvere Rahvaaias. Üritus on tasuta ja toimub iga ilmaga.

Kell 12 esineb kammerkoor Solare Elo Forseli juhendamisel
Kell 13 esitab laululahingu hitte Rakvere Gümnaasiumi segakoor
Kell 14 Kadri Voorandi džässiliku debüütalbumi "Tunde kaja" esitlus, millega lõpetatakse ka Jazzukohviku hooaeg.

Ja samal ajal pargis...
Indrek Saar õpetab lavavõitlusnippe; Musta Noole Vennaskond kutsub seiklema vibumaailmas – avatud on kuus laskerada; Rakvere Teatri peakunstnik Erki Kasemets avab suure joonistamisseina; näitekirjanik Urmas Lennuk kutsub kõiki jutustamistelki, kus toimub suure suveseikluse kirjutamiskonkursi parimate väljavalimine; kohapeal töötab Rakvere Teatri Postkontor – saab saata kirju, postkaarte ja joonistusi headele sõpradele; raamatukirjastus Sinisukk pakub supersoodsalt lasteraamatuid; töötab Kristi Leppiku õpilaste savimeisterdamistöötuba ja Eve Terase nõelviltimise töötuba; kohapeal on ka kaks vahvat suksut Jäneste hobusetalust;  tekstiilikunstnikud Maris Aareja Kaili Kask Tartust näitavad ja tutvustavad oma nukke ning nende maju; süüa-juua pakub Rakvere Teatri näitlejapere Toomas Suumani näpunäidete järgi. Kogu päeva konfereerib ja väikestele vapratele korraldab rüütliturniiri Margus Grosnõi.

Perepäevaga juhatab Rakvere Teater sisse oma suvelavastuse "Vennad Lõvisüdamed", mille esietendus toimub sealsamas 11. juunil.

Kristo Kruusman
Rakvere Teatri reklaamijuht
tel 329 5443