Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Lõppeval hooajal osales rahvusooperi haridusprojektides üle 13 000 lapse

28.05.2018 10:21

Pühapäeval, 27. mail 2018 toimus Rahvusooper Estonia Sinises saalis traditsiooniline haridusprojektide hooaja lõpetamine, kus teater autasustas parimaid joonistajaid ning kirjutajaid. Lõppeval hooajal osales projektides "Punamütsike ja seitse pöialpoissi", "Balletilugu", "Ka ooper kõlab tuttavalt", "Orkestrimäng", "Kuidas mõista balletti" ja "Kontsert kõige pisematele" üle 13 000 lapse. Lapsi tänas ja tervitas Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Toomas Edur. 

RO Estonia haridusprojektide hooaja lõpetamine
Autasustamisele olid kutsustud nii laste- ja noorteprojektide läbiviijad kui ka parimatest parimad joonistajad ja kirjutajad, kes arvustuste ja joonistuste näol tagasisidet andsid. Tänuüritusel jagati tublimatele kingitusi, söödi vahukooretorti ning pärast auhinnatseremoonia lõppu jäid osalejad vaatama balletti "Uinuv kaunitar".

Rahvusooper tänab kõiki osalenud lapsi ja nende juhendajaid – koolide ja lasteaedade õpetajaid ning vanemaid! Erilise tänu pälvisid ka haridusprojekte läbi viinud pühendunud estoonlased – Tuuli Potik, Priit Aimla, Aare Kodasma, Triin Ella, Merit Männiste, Lemme Saarma, Kerstin Tomson, Henno Soode, Aabi Ausmaa, Adam Jeffrey, Priit Paabo, Lisa Kawasaki, Mati Leibak, Maarja Allik, Anneli Tohver, Hedi Pundonen, Daniel Kirspuu, Triinu Leppik-Upkin, Karina Laura Leškin ja Marcus Nilson. 

Parimaid joonistusi on võimalik kõikidel teatrikülastajatel näha valge saali ees oleval fotoseinal kuni käesoleva hooaja lõpuni. Rohkem infot haridusprojektide ja muu noortele suunatud tegevuse kohta rahvusooperis aadressil opera.ee/noored. 

Auhinnad panid välja Rahvusooper Estonia ning Kalev. 

Fotol: Auhinnatseremoonia. Foto: Pille Riin Pettai 

Lisainfo: 
Lisanna Männilaan
Rahvusooper Estonia
Turundusassistent
Tel. +372 683 1317
www.opera.ee