Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Loomingulise ühenduse PARV debüütlavastus Kanuti Gildi SAALis

09.02.2006 15:03

Neljapäeval, 9. veebruaril esietendub Kanuti Gildi SAALis loomingulise ühenduse PARV debüütlavastus "Merikajakas ja kontrabass".
Lavastus on valminud Richard Bachi "Jonathan Livingston Merikajaka" ja Anton Tšehhovi "Kontrabassiromaani" ainetel.

Loomingulisse ühendusse kuuluvad näitlejad, kunstnikud, tantsijad ja muusikud Anu Vask, Irene  Hütsi, Erni Kask, Meelis Rämmeld, Kaie Kal, Siim Soop, Heikki Tikas, Kristiina Talen, Marek Kütt ja Madis Kaasik.

Nüüd tullakse kokku, et esitada ühistöö, mille eesmärgiks on vaatlus: Mis saab inimestest, kellel on ühine vastutus välja tuua lavastus? Kas muusikud, näitlejad, kunstnikud ja koreograafid suudavad leida ühise keele? Mis tähendab lavastada KOOS? On see igav kompromiss või õilis mõistmine? Milline vorm jääb lavale, kui kõik lavastuslikud ettepanekud läbivad inimparve sõela? On see külm vorm või puhas lihtsus? Millist osa koostöös mängib suhtlemine? Kus liiguvad vastastikuse usalduse piirid? Millal saabub hetk, kus isiksus sulandub parve ja jääb vaid inimlik tõde? Kui kaugele julgetakse minna, ilma, et hirm iseenda kaotamise ees parvest põgenema sunniks? Millist osa mängib suhtlemine ja kus liiguvad vastastikuse usalduse piirid?

Lavastuse sündi toetasid Kultuurkapital, Kanuti Gildi SAAL ja Nõmme Kultuurikeskus.

"Merikajakas ja kontrabass"
9. ja 10. veebruaril kell 19:30 Kanuti Gildi SAALis

Piletid hinnaga 50/90 krooni müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtades, Von Krahli Teatri kassas ning pool tundi enne algust kohapeal.

Anu Vask
56 458 311
www.saal.ee