Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Loomeettevõtteid kutsutakse digitaliseerimise meistriklassi

28.02.2024 14:00

Pildil on meistriklassi plakat, kus on helesinisel taustal kirjas "Pane andmed ja digilahendused enda kasuks tööle" ja "kandideeri kuni 29.02". Plakati allosas on foto kolmest meistriklassi koolitajast.

Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA pakub koostöös Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja Kultuuriministeeriumiga loomeettevõtetele meistriklassi digitaliseerimise ja reaalajamajanduse teemal. Meistriklassi saab kandideerida kuni 29. veebruarini 2024.

Reaalajamajanduse ja digitaliseerimise meistriklassi eesmärk on ekspertide toel parandada äriprotsesside, teenuste, tootmis- ja tarneahelate efektiivsust, võttes kasutusele digitaliseerimise ning reaalajamajanduse lahendused. Tänu oskusele andmeid paremini kasutada peaks paranema ettevõtte strateegiline juhtimine.

Programmi partnerid ja eestvedajad on BDA Consulting, Lean Digital, Digiwise ja FlowIT, kelle koostatud programmi käigus panevad ettevõtted kokku efektiivsuse tõstmise tegevuskava ja omandab digitaliseerimiseks vajalikke oskusi. Lisaks saavad osalejad ülevaate tarkvaradest, millega loomeettevõtlust tõhustada.

Reaalajamajanduse ja digitaliseerimise meistriklassi programmi kuuluvad:

  • neli praktilist töötuba, ava- ja lõpuüritus, kaks veebiseminari ja inspiratsiooniesinejad – igas töötoas teeb praktik ettekande oma kogemustest
  • digitaliseerimise valdkonna praktikud ja tippkoolitajad Aleksandr Miina (Lean Digital), Juhan Pukk (Flowit), Roman Zahharov (Lean Digital) ja Lauri Antalainen (Digiwise)
  • üle 20 eksperdi programmis ja 30h nõustamist personaalse mentoriga (tutvu koolitajate ja mentoritega SIIN)
  • 10 000-eurone auhinnafond silmapaistvamate osalejate tunnustamiseks ja projekti elluviimiseks

Programm kestab kolm kuud, osaleda saavad kahe- kuni kolmeliikmelised meeskonnad.

Reaalajamajanduse ja digitaliseerimise meistriklassi osalemistasu ettevõtte kohta on 500 eurot (+km). Meistriklassi rahastatakse teadusele ja innovatsioonile ettenähtud riigieelarvelistest ja Euroopa Struktuurfondi vahenditest ning see arvestatakse ettevõtte VTAst.

Rohkem infot ja kandideerimisvormi leiab EASi kodulehelt.