Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

LONKS Haapsalus

04.03.2007 18:20

IV Loominguliste Noorte Kokkusaamine ehk LONKS, alapealkirjaga "Omas mullis", toimub 1.-4. märtsini Haapsalus. LONKS on festival tantsu- ja teatrihuvilistele, kes soovivad näha uuemaid eesti kaasaegse tantsu- ja draamalavastusi. Tänavu on festivalil osalejaid oodata Võrust, Viljandist, Pärnust ja Haapsalust.

Etendused toimuvad 1.-3. märtsi õhtutel alates kella 19.00 Haapsalu Kultuurikeskuses. Päevasel ajal on võimalus osaleda liikumise- ja draamakunsti töötubades professionaalsete juhendajate käe all. Draama töötubasid juhendavad Kai Tarmula, Tarmo Tagamets ja Peeter Rästas, liikumise töötubasid Katrin Essensson, Jane Miller ja Janek Savolainen.

Uuendusena on LONKSu festivali programmi lisandunud fotonäitus fotohuvilistelt amatööridelt ja filmitöötuba, mida juhendab Carl Fermor.

Festivali lõpetavad pühapäeval, 4. märtsil Haapsalu Kultuurikeskuses tantsu- ja draamagruppide poolt kokku pandud lavastused.

Festivali kolmel eelneval päeval võib näha 11. etendust:
Katrin Essensoni "Manusega mõtted"; Võru Draamastuudio "Pseudomuusikal: see maa, see linn, need inimesed"; Eike Ülevainu "Välurebane"; Mairika Plakso ja Margus Toomla "The Story of M&M. Part II" (ettenäitamine); OMA Stuudio "Garaažiballett"; Gabriele moe- ja tantsukool "Wash my Face"; Erki Stuudio "Kesk aja päev"; Okasana Titova ja Päär Pärenson "The last Hairy" (katkend); Eve Stuudio "Kõik liblikad peavad oskama elada, niikaua kui paistab suvepäike"; teater "Randlane" "Stsenaarium 3-le näitlejale"; T-Stuudio "Hullumaja puhvet".

Lisainformatsiooni saab koduleheküljelt www.lonks.ee