Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Lollid Velled ei anna rahu

04.03.2007 17:51

Möödunud aasta Baltoscandali ja Helsingi pidunädalate populaarseim ja kiidetuim kooslus Houkka Bros kordab sel pühapäeval, 4. märtsil algusega kell 19.30 Kanuti Gildi SAALis oma elutoamuusikali "Lapsia, lintuja ja kukkasia" ("Lapsi, linde ja lilli"). Antakse vaid üks etendus.

Lavastus, mida kriitika nimetas Baltoscandali pärliks, on nelja soome mehe triloogia teine osa (esimest osa "Rändaja" mängiti 2004. aasta Baltoscandalil).
Nime Houkka Bros taga on Juha Valkeapää, Tero Nauha, Kristian Smeds ja Pietu Pietiäinen. Ise nimetavad nad end oma kodulehel (www.houkat.net) "Religious theatre from the Greater Finland".

"Lapsia, lintuja ja kukkasia" tõukub Püha Fransiscuse ütlusest, et niikaua kuni on lapsi, linde ja lilli, on veel lootust. Kuidas neil õnnestub ühendada inimlik soojus, pühamehe elu, rock ja alati mitte eriti siivsad laulusõnad, saab selgeks vaid neile, kes etendusele tulevad.

Etendust mängitakse soome keeles, see kestab poolteist tundi, maksab 150 krooni ja mahutab piiratud arvu inimesi. Piletid on eelmüügis vaid Von Krahli Teatri kassas.

Lisainfo: www.saal.ee

Priit Raud
5010419