Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Live-festival toob Tallinnasse noorte kunstnike rahvusvahelise paremiku

14.11.2011 15:21

Festival toimub erinevates vanalinna galeriides ja saalides. Live-festivalile pääsenud filme saab näha Kinomajas Uuel tänaval, disaini ja visuaalse kunsti projekte Kullo galeriis Kuninga tänaval ning disaini- ja arhitektuurigaleriis Pärnu maanteel, tantsuprojekte Kanuti Gildi saalis Pikal tänaval ja muusika- ning helikunstiprojekte Mustpeade majas Pikal tänaval. Festivali õhtust programmi sisustab Neu/Now ametlik baar Von Krahl, kus toimub ka festivali ava- ja lõpupidu.

Lisaks sel neljapäeval algavale live-festivalile algas oktoobris Neu/Now online-festival selleks spetsiaalselt loodud veebikeskkonnas, mis asub aadressil www.neunow.com.

Online-festivalil esitletakse 135 noore tulevikutalendi kunstiprojekti 23 riigist. Märksõnadeks on avatus, eksperimentaalsus ja innovaatilisus. Osalevad muusika- ja kunstikõrgkoolid esitavad rahvusvahelisele žüriile hindamiseks projekte kunsti ja disaini, filmi ja kaasaegse meedia, muusika, teatri ja tantsu valdkonnas. Festivalile said kandideerida kõik lõpetavad või äsja lõpetanud kunsti- ja muusikaerialade tudengid ülikoolidest, mis kuuluvad ELIA (European League of Institutes of the Arts) võrgustikku.

ELIA on alates 1990. aastast tegutsev sõltumatu koostöövõrgustik, mis ühendab 350 Euroopa kunsti- ja muusikakõrgkooli. Eestist kuulub ELIA-sse Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Ülikool ja Tallinna Ülikool.

Neu/Now festivali piletid on müügil Piletilevis: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/muu/?show=23733