Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Live-festival toob Tallinnasse noorte kunstnike rahvusvahelise paremiku

14.11.2011 15:21

Festival toimub erinevates vanalinna galeriides ja saalides. Live-festivalile pääsenud filme saab näha Kinomajas Uuel tänaval, disaini ja visuaalse kunsti projekte Kullo galeriis Kuninga tänaval ning disaini- ja arhitektuurigaleriis Pärnu maanteel, tantsuprojekte Kanuti Gildi saalis Pikal tänaval ja muusika- ning helikunstiprojekte Mustpeade majas Pikal tänaval. Festivali õhtust programmi sisustab Neu/Now ametlik baar Von Krahl, kus toimub ka festivali ava- ja lõpupidu.

Lisaks sel neljapäeval algavale live-festivalile algas oktoobris Neu/Now online-festival selleks spetsiaalselt loodud veebikeskkonnas, mis asub aadressil www.neunow.com.

Online-festivalil esitletakse 135 noore tulevikutalendi kunstiprojekti 23 riigist. Märksõnadeks on avatus, eksperimentaalsus ja innovaatilisus. Osalevad muusika- ja kunstikõrgkoolid esitavad rahvusvahelisele žüriile hindamiseks projekte kunsti ja disaini, filmi ja kaasaegse meedia, muusika, teatri ja tantsu valdkonnas. Festivalile said kandideerida kõik lõpetavad või äsja lõpetanud kunsti- ja muusikaerialade tudengid ülikoolidest, mis kuuluvad ELIA (European League of Institutes of the Arts) võrgustikku.

ELIA on alates 1990. aastast tegutsev sõltumatu koostöövõrgustik, mis ühendab 350 Euroopa kunsti- ja muusikakõrgkooli. Eestist kuulub ELIA-sse Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Ülikool ja Tallinna Ülikool.

Neu/Now festivali piletid on müügil Piletilevis: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/muu/?show=23733