Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Linnateatris esietendub “Sebastian”

01.11.2004 14:51

Teisipäeval, 2. novembril esietendub Tallinna Linnateatri Taevalaval inglase Evelyn Waugh' kultusromaanil "Tagasi Bridesheadi" põhinev lavalugu "Sebastian".
Lavastaja on Jaanus Rohumaa, kunstnik Ann Lumiste ning dramatiseerija Triin Sinissaar. Lavastuse muusikalised kujundajad on Jaan Tootsen ja Jaanus Rohumaa ning valguskunstnik Margus Vaigur. 

"Sebastian" on lugu lunastusest, läbi raskuste iseendani jõudmisest ja õnnelikuks saamisest. Sebastian Flyte’il on kõik eeldused olla õnnelik - ta on noor ja sarmikas, pärit rikkast ja suursugusest perest ning ta õpib Oxfordis, maailma parimas ülikoolis. Ometi ei suuda teda enesehävitustungist päästa ei kõikemõistev sõber Charles Ryder ega armastav perekond - katoliiklik saareke keset protestantlikku Inglismaad. Kuid kas ettemääratud rajast kõrvale kaldunud elu on luhtunud või peitub just selles vabaduse alge?

Nimiosas Alo Kõrve, Charles Ryderi rollis Andero Ermel. Teistes osades Epp Eespäev, Hele Kõre, Külli Teetamm, Indrek Sammul, Helene Vannari, Allan Noormets, Mart Toome, Andres Raag, Kalju Orro. 


Marion Leppik
Avalike suhete juht
Tel. 6650 805, 52 54 652
E-mail: [email protected]