Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Linnateater 50. Voldemar Panso aeg: Osa II 19. detsembril

15.12.2015 13:01

Linnateater 50
Voldemar Pansoga tutvumiseks ei piisa vaid ühest õhtupoolikust. Nii jätkab Linnateater Pansoga ka detsembrikuus. Seekord ootame teid Teatrisõprade Klubisse laupäeval, 19. detsembril algusega kell 15.00.

Voldemar Panso oli Eesti Riikliku Noorsooteatri peanäitejuht vaid viis aastat. Selle lühikese aja jooksul jõudis ta teatris lavastada umbes 20 korral. Panso legendaarsetest lavastustest ja temast endast juttu tulebki.

Ka detsembrikuu üritus on pühendatud Noorsooteatri esimesele peanäitejuhile Voldemar Pansole. Kui esimesel kohtumisõhtul keskenduti Noorsooteatri algusaastatest, siis nüüd räägivad tema kolleegid ja mõttekaaslased Panso karjääri teisest poolest. Kindlasti meenutatakse tema lavastusi Noorsooteatris ja räägitakse Panso erakordsest isiksusest.

2015/2016 hooajal toimub Teatrisõprade Klubis Tallinna Linnateatri 50. juubelile pühendatud üritustesari. Hooaja jooksul on kõigil huvilistel võimalus osaleda teatri ajaloole ja praegustele tegemistele pühendatud koosviibimistel. Korra kuus toimuvatel üritustel saavad sõna teatrimajaga tihedalt seotud olnud vanad ja uued töötajad ning head sõbrad, rohkelt näidatakse ka foto- ja videomaterjali.

Palume teatrimajja siseneda läbi Põrgulava sissepääsu. Üleriided on võimalik jätta Kaminasaali.

Üritus on kõigile tasuta.