Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Linnahallis esietendub muusikal “Oliver”

31.10.2003 13:29

Laupäeval, 1. novembril esietendub Tallinna Linnahallis Vanalinnastuudio ja Smithbridge Productionsi koostöös Lionel Barti muusikal "Oliver!".

Charles Dickensi kuulsa romaani (kirjutatud 1837-39) muusikaliversioon valmis Lionel Bartil 1960. aastal, mil see esietendus ka Londonis.
Lavastust mängiti tolle aja kohta rekordilised 2618 etendust. Kolm aastat hiljem, 1963 esietendus muusikal Broadwayl ning samal aastal võitis Lionel Bart Tony auhinna muusika eest.

Koguperemuusikal "Oliver Twist!" räägib loo 11aastasest orvust, kes kasvab üles vaestemajas. Kuna Oliver pole mingi papist poiss ja julgeb oma õiguste eest seista, otsustab vaestemaja omanik ta edaspidiste probleemide vältimiseks surnumatjale abimeheks müüa. Uus töökoht pole aga Oliverile mokka mööda ja ta põgeneb sealt, sattudes ihuüksi Londoni tänavatele. Edasine saatus viib ta kokku Noorte Taskuvaraste Akadeemia juhi Fagini ja tema poistega.

Lavastaja Georg Malvius, muusikaline juht Erki Pehk, kunstnik Ellen Cairns.
Nimiosas kas Oliver Remma, Jörgen Aav või Mark Laane.

Mängivad: Aivar Tommingas (Vanemuine), Meelis Sarv, Jassi Zahharov (Estonia), Katrin Karisma, Lembit Ulfsak (Eesti Draamateater), Ülle Kaljuste (Eesti Draamateater), Evelin Samuel, Ele Millistfer, Mait Malmsten (Eesti Draamateater), Raivo E. Tamm, Eduard Toman (Vene Draamateater), Andrus Vaarik, Vello Janson, Nele-Liis Vaiksoo jt ning lisaks 40liikmeline poistekoor ning 40liikmeline koor.

Kokku antakse novembris Tallinna Linnahallis 16 etendust.


Ott Karulin
Vanalinnastuudio reklaamijuht
052 08 498, 66 88 797
ott@vanalinnastuudio.ee