Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

LINK: “Kiirgava linna” arutelu Draamateatris

02.02.2007 17:47

2. veebruaril kl 20.45 kutsub Eesti Draamateater üritustesarja LINK raames kõiki huvilisi teatri Maalisaali arutlema Conor McPhersoni "Kiirgava linna" üle (lavastaja Taago Tubin).

Vestlust juhivad ja lavastust tõlgendavad oma vaatepunktist ajakirjanik ja psühhoterapeut Tiina Jõgeda ning kultuurikriitik Valle-Sten Maiste. Publik on väga oodatud kaasa rääkima, küsimusi esitama.

Arutelu algab 15 minutit pärast etendust Maalisaalis, arutelule pääseb "Kiirgava linna" piletiga. Teretulnud on nii need, kes vaatasid lavastust samal päeval, need, kes vaatasid mõnd varasemat etendust, aga ka need, kel lavastuse vaatamine alles plaanis ja pilet muretsetud mõnele järgnevale etendusele ja on soov sissejuhatuseks ekspertide ja teiste vaatajate arvamusi kuulata. Kel "Kiirgava linna" piletit pole, see saab kassast osta 25-kroonise pääsme ainult arutelule.

Link pakub lavastustele lisa - huviline vaataja saab süveneda Eesti Draamateatri tegemistesse, tutvuda teatri tegijatega, rohkem teada saada lavastuste taustast, koos ekspertidega arutleda uute lavastuste üle. Sarja nimi Link viitab avanemisele ja seosterohkusele - on ju iga uue tööga teatris seotud palju mõtteid, tähendusi, taustu. Rõõm on neid publikuga jagada. Samuti kohtumisõhtutel vaatajatele lähemalt tutvustada meie näitlejaid, autoreid, teostajaid.

Ene Paaver
ED dramaturg