Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Liina Pihlaku “Elu ilmalõpus” esietendus lükkub laupäevale

24.05.2008 15:51

Näitleja vigastuse tõttu lükkub esietendus laupäevale, 24. maile.

Liina Pihlaku
"Elu ilmalõpus" etendused toimuvad Eesti Vabaõhumuuseumi Sepa talus. Pärimusteater Loomine kutsub Ivo Eensalu lavastatud muusikalist lugu vaatama kogu perega. Lavastuse muusika autoriks on Tiit Kikas, akordionil musitseerib Jaak Lutsoja.
Osades on Ines Aru, Kärt Reemann, Marko Mäesaar, Hannes Prikk, Joonas Parve.

"Elu ilmalõpus" ei tähenda maailma lõpu saabumist või eksimist kaugetele maadele. "Elu ilmalõpus" on pildike tänapäevasest elust kodusel Eestimaal, täpsemalt Ilmalõpu vallas Marjakülas Maasikmäe talus.
Marjakülas käib postiljon harva, teed on lagunenud ja inimesi elab hõredalt. Ometi on see paik koduks rõõmsameelsele memmele Marile, tema kassile, koerale ja kukele, kes üksteisele vajadusel igati toeks ning abiks on. Rõõmus meel ja sõprus ajavad nende peade kohalt laiali ka suuremad murepilved.

"Elu ilmalõpus" on südamlik lugu 100aastase memme sünnipäevapeost. Lugu väärtustab pere- ja suguvõsatraditsioone, räägib austusest nii vanade kui laste vastu, loomade ja looduse vastu.
Oma sünnipäeva puhul pakub Mari lastele kääru saia ja kulbiga moosi!

Esietendus Sepa talus toimub 24. mail. Järgnevad etendused on 30. mail ja 6., 7., 8. juunil kell 12:00. Piletid saadaval Piletilevi (www.piletilevi.ee) müügikohtades.  

Liina Eenmaa
Pärimusteater LOOMINE
[email protected]
www.loomine.ee