Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Liikumisuurimuslikud meistriklassid TantsuRUUMis

26.03.2018 09:42

TantsuRUUM tervitab ja teavitab Sind

Tulemas on kaks liikumisuurimuslikku meistriklassi. Võimalused sukelduda sügavale sidekoe sosinatesse ja avaliku linnaruumi õrna, ent tugeva raamina püsivasse kehakeelde. 

Florence Augendre "RESONANTSID läbi kõrvuti kulgevate elude"
Kiikumisuurimusliku meistriklassi 2. etapp 
21.04–27.04.18 kell 10.00–16.00.

Nädalase meistriklassi jooksul tutvustab Florence meetodit, mille abil märgata ja jälgida oma tajuvälja; tegeletakse individuaalselt ja kollektiivselt praktikaga, mis põhineb sidekoe puudutusel, sisemistel ühendustel ja inimkeha füsioloogia tundma õppimisel. Uuritakse, kuidas universaalsed füsioloogilised süsteemid ja isiklik kogemus liikumises avalduvad. Meistriklassi eesmärk on oma kogemuse baasilt isikliku keele - kohalolu, liikumise, helide - rakendamine. Etendamine kui personaalne ja kollektiivne akt. Oodatud on kõik etenduskunstnikud, kes on huvitatud uurima ja õppima kehateadlikkust kui kujutlusvõime ja loovuse aluspõhja.

Rohkem infot ja registreerimine: http://tantsuagentuur.ee/event/artfusion-8/
  

Stephanie Felber & Barbara Lehtna: "CORAM PUBLICO"
Avalikku Ruumi kujundades
Liikumisuurimuslik meistriklass 
19.04 kell 11.30-14.30, 20.04.2018 kell 11.30-15.30 

Kahepäevase meistriklassi vältel uuritakse ühiselt, milline on avaliku ruumi käitumis- ja liikumiskoodeks. Eesmärgiks on muuta avatud ruum ja selle liikumine mängumaaks, kus teistlaadse aktiivse osaluse abil uut olemist ja “seadusi” luua. Esmalt mõtestatakse lahti isiklik ja kollektiivne liikumiskeel, selle väiksed, peaaegu nähtamatud žestid ja vaikivad kokkulepped. Protsessi teiseks pooleks luuakse omalaadne Tallinna linnaruumis esitletav/mängitav/katsetatav performatiivne sekkumine 21. ja 22. aprillil. 

Rohkem infot ja registreerimine: http://tantsuagentuur.ee/event/artfusion-7/ 


Asukoht > Eesti Tantsuagentuur, Hobujaama 12 II korrus

TantsuRUUM on 
ühine ruum - avatus - kokkupuutepunkt - võrgustik - koostöö - jagatud vastutus - protsess - areng - jätkusuutlikkus - järjepidevus - enesetäiendus
liikujalt > liikujale