Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Liikuma hakkab Tallinna Linnateatri Piletibuss

08.05.2009 16:05

Ilmad on kevadiselt ilusad ja rahvarohkeid üritusi on üle Eesti toimumas palju. Nii otsustasimegi oma suvepiletitega ise inimeste juurde minna. Kuna teatril on juunis ja augustis mänguplaanides kaks olulist sündmust, mis toimuvad väljaspool Tallinna, Albu vallas, siis proovime jõuda publiku juurde kõikjal Eestis. Müüme pääsmeid Elmo Nüganeni vabaõhulavastusele "Wargamäe Wabariik" ja Tõnis Mägi muusikateosele "Tarkus". Esimest mängime Vargamäe Väljamäel lõunalaval juunis ja teist Kukenoosi viljakuivatis augustis. Kuna me pole sellist aktiivset piletimüüki kunagi katsetanud, siis oleme ise väga põnevil.
Esimesena võtame ette Luige laada. Oleme piletibussiga 8., 9. ja 10. mail Luigel. Seejärel külastame 15., 16. ja 17. mail Türi lillelaata ja edasi plaanime minna Jänedale.
Linnateatri piletibuss on tumepunane ja märgistatud teatri logo ning suvelavastuste infoga. Bussi saab sisse kiigata ja osta muudki teatriga seonduvat ning kosutada end kommide või küpsistega.


"Piletimummud" mängukavas

Meie kodulehel www.linnateater.ee on väike uuendus: nüüd on mängukavas olevate lavastuste taga “piletimummud”. Koostöös Piletileviga näitab linnateater.ee mängukava piletite hetkeseisu. Kui etendus on välja müüdud, on selle taga punane mumm, kui etendusele on veel kas või üks pilet, on mumm roheline ning selle taga viide "Osta pilet". Piletite olemasolu / mitteolemasolu kuvatakse reaalajas. Kui teha leheküljele värskendus, võib juhtuda, et mõni punane mumm on juba roheliseks muutunud. Näiteks on keegi oma piletibroneeringu ära öelnud.

Lavastuse nime taga oleva "Osta pilet" otseviite kaudu pääseb kohe Piletilevi koduleheküljele, kust saab osta pileti konkreetsele etendusele.

Kristiina Garancis
Tallinna Linnateater
avalike suhete juht
e-post: [email protected]