Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Lembelood vanas linnas

30.05.2007 14:57

Alates kolmapäevast, 30. maist mängib A. H. Tammsaare nim Teater sumedatel suveõhtutel Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi Assauwe karjasehoovis lavastust "Lembelood vanas linnas".

Mis saab siis, kui tahad üht, aga saad teist? Mis juhtub siis, kui liiga paljut tahta? Ja kas armastuselt maksab üldse midagi tahta? Kõigile neile küsimustele heidab kelmika pilgu suvine lavastus vanalinnas.  

Näidendi autor on Angela Randmets, lavastaja Anne Welt, kunstnik Marili Sokk. Näitlejad: Toomas Silm, Jana Wolke, Tiiu Uibo, Pirge Sildmaa, Valmar Kass, Andres Kask, Ester Kuntu, Jüri Antsmaa jt.


Sajandeid tagasi elanud õilsa rüütli Rikardo, uhke aadlidaam Appolloonia, noorte armastajate Helene ja Hinriku, tahumatu tallimees Mihkli ja maia munk Meinhardi armuheitlustesse piiludes, on meil kõigil võimalus ära tunda mõni tuttav seik iseenesegi elust ja südamest naerda - armastuse, rumaluse, ettevaatamatuse ja hingevalu üle. Lõpp, erinevalt päris-elust, on õnnelik. Hoolimata sellest, kui hästi me arvame teadvat, mis on armastus, toob ta meile oodatud rahu ja õnne asemel tavaliselt kaasa sootuks muud. Kuid ometi on nii, et milliseid vingerpusse armastus meile ka ei viskaks, igatseme siiski kõik tema puudutust...

Esietendus on 30. mail kell 19.00 Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi Assauwe Karjasehoovis. Järgmised etendused: 31. mai, 1., 2., 7., 8. ja 9. juunil kell 19.00
ning 23., 24. ja 26. augustil kell 20.00.
 
Etendust ei soovitata alla 10. aastastele. Piletid: 90.-/ 70.- Piletilevis, Statoili teenendusjaamades, Selverites ja Tallinna Toomklubis Vene t. 6.
 
Info:
www.tammsaareteater.ee 
tel. 644 4645 
 
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
[email protected]
644 2132