Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Leida Rammo annab välja kaks stipendiumit Linnateatri näitlejatele

04.11.2016 11:14

5. novembril kell 12.00 toimub Tallinna Linnateatris Leida Rammo Linnateatri fondi tuluüritus ehk Linnateatri Sõprade Klubi, kus antakse välja fondi esimesed stipendiumid kahele Linnateatri näitlejale. Lisaks saavad külalised nautida hilist hommikusööki ehk brunchi ning kultuuriprogrammi Linnateatri näitlejatelt.

Leida Rammo fond
Leida Rammo nimelise fondi esimesed stipendiaadid valis välja Rammo ise. „Nendel näitlejatel olid väga erilised ja spetsiifilised rollilahendused. Nende mängus oli midagi, mida harva juhtub,“ põhjendas Rammo oma valikut. Esimesed stipendiaadid kuulutatakse välja laupäevasel Linnateatri Sõprade Klubi üritusel.

„Leida on suure südamega teatraal. Talle on meie tegemised sümpaatsed, lisaks on ta ära vaadanud kõik meie viimased kümne hooaja lavastused. Kuna ta on omalt poolt teinud kõik, et meid aidata, siis võlgneme selle eest talle suure tänu. 5. novembri tuluüritusega püüamegi anda pisikese omapoolse panuse fondi käekäiku,“ ütles Linnateatri direktor Raivo Põldmaa. 

„Lisaks võimalusele fondi toetada annab tuluüritus suurepärase võimaluse Linnateatri sõpradele ühel laupäevahommikul korraks kokku saada ning üheskoos teatri tegemiste üle muljeid vahetada. See võiks olla selline kena ja hubane koosolemine,“ lisas Põldmaa.

Fond loodi eelmise aasta 20. oktoobril eesmärgiga tunnustada Linnateatrit ja selle loomingulist kollektiivi. Tänaseks on fondi kontole laekunud piisavalt suur summa, et jaotada välja esimesed kaks stipendiumit, mille annab teatri kollektiivi soovil välja Leida ise. Üritusel esinevad Linnateatri näitlejad erinevate etteastetega, ühtlasi pakutakse kellaajale sobivalt ka hilist hommikusööki. Pärast ametlikku osa viivad näitlejad läbi ka teatriekskursioone.

Tuluüritusel osalemiseks saab osta toetuspileti Piletilevist. Pilet maksab 50 eurot, millest pool läheb Leida Rammo Linnateatri fondi.

Lisainfo:

Margus Küppar
Tallinna Linnateatri turundusjuht
Tel: 665 0890, e-post: m.kyppar@linnateater.ee

Helen Männik
Tallinna Linnateatri dramaturg
Tel: 665 0803, e-post: h.mannik@linnateater.ee

Foto: Siim Vahur