Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Lavastuse “Kuni armastus peale tuleb” etendused Albu mõisas jäävad ära

05.08.2021 14:40

Väiketeatri Ruum Raam Ring lavastuse "Kuni armastus peale tuleb" 2021. aasta augusti keskpaika planeeritud kolm etendust Albu mõisas jäävad ära, kuna teater ei soovi riskida etendustel võimaliku viirusohuga.

"Eestis süveneva nakkusohu tõttu ning uute viirusvastaste piirangute valguses näis raske otsus etendused ära jätta hetkel kõige mõistlikum," leiab teatrijuht ja lavastaja Jaanika Juhanson. "Selleks, et erateater etenduste andmisega ots otsaga kokku tuleks, oli vajalik vähemalt ühe etenduse täistäituvus (u 70 istekohta), mille ka saavutasime. Sellise publikuarvu juures tuleb uute piirangutega tagada publiku ja etendusega seotud inimeste viirusvastane kontroll (immuniseerimistõend või kehtiv testitulemus). Võimalik, et tõendite ja testidega oleksime saanud publiku-sisest olukorda kontrolli all hoida, kuid kahjuks on lavastusega asendamatult seotud inimene, kes pole vaktsineeritud ning eelistab oma veendumustele toetudes ka mitte vastavaid kiirteste teha. Austame inimese otsust, kuid antud situatsioonis peame kõige õiglasemaks ning ohutumaks etendused paremate aegade nimel edasi lükata."

Lavastus "Kuni armastus peale tuleb" on Veronika Kivisilla samanimelisel raamatul ja luulel põhinev lavateos, mis esietendus 2021.a septembris Tallinna Kirjanike Maja musta laega saalis. Sellesse suvesse - 12.-14.augustini olid planeeritud kolm eksklusiivset etendust Albu mõisa.

Piletid ostetakse tagasi ja broneeringud tühistatakse. Teater palub siiski juba piletid ostnud inimesi väiketeatrit toetada ning tulla etendust vaatama sobival ajal täpselt aasta pärast - 2022.a suvel.

Jaanika Juhanson,
Teater Ruum Raam Ring juht ja lavastaja
Tel 5544662