Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Laupäeval toimub teatribändide festival

08.09.2011 11:54

Teatrites tehakse muusikat ka väljaspool lava. Andekaid inimesi leidub nii lavameeste, rekvisiitorite, õmblejate kui ka kõigi teiste teatriga seotud asjameeste hulgas. Kogu selle toreduse avalikuks tegemiseks korraldatakse sellel laupäeval, 10. septembril kl 16 Tartus Sadamateatris juba teist korda Teatribändide festival.

Festivali eestvedajateks on Vanemuise lavameister Oliver Pärna ja inspitsient Ott Kilusk, kes ise on erinevate nimede all bändi teinud kolm-neli aastat. Idee korraldada selline festival tekkis möödunud aasta kevadel, kui Vanemuises peetud teatripäeva peo raames astus üles ka Vanemuise bänd Õõvastus.

Festivalil astuvad üles ka eelmisel aastal esinenud ansambel Kantriansambel Pärnu Endlast, Õõvastus ning Merca ja sõbrad Vanemuisest, United Doorbells Orchestra ja RAMM ehk Rakvere Akadeemiline Meesansambel Meesansambel Rakvere teatrist. Uued tulijad on Von Krahli teatri bänd ning Ooper-kvartett ja Jüri Aarma Estoniast. Kavas ka rida üllatusesinejaid!

Bändide esinemiste vahepeal valivad muusikat inimesed teatrirahva hulgast, festivali ohjab Ott Sepp.

Teatribändide festival toimub Draama 2011 raames. Pileteid hinnaga 5 eurot saab osta Piletimaailmast, Piletilevist ja kohapealt.

Lisainfo:
Ott Kilusk
Teatribändide festivali eestvedaja
56159077