Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Laulud Püha Katariina kirikule

13.09.2007 10:11

THEATRUMi eestvõtmisel algab neljapäeval 13. septembril uus, läbi hooaja toimuv kontserdisari "Laulud Püha Katariina kirikule".

Esinevad tuntud artistid ning Vanalinna Hariduskolleegiumi õpilased ja vilistlased. Inimesed, kellele läheb korda Tallinna vanalinna Ladina kvartali südames asuva Püha Katariina kirikuhoone hoidmine ja kujundamine ning (aastaringne) kasutusulevõtmine teatri-, kontserdi- ja loengutesaalina. Inimesed, kellele on südamelähedane traditsioonilisest kristlikust vaimust ja väärtussüsteemist kantud haridus ja kultuur. Võimalust mööda püüame tähistada ka kirikukalendris olevaid ja sageli rahvakalendriga ühtivaid tähtpäevi.

Heategevusliku iseloomuga ettevõtmist võiks nimetada ka "(kadri) sanditamiseks". Piletimüügist ja annetustest saadavast tulust kaetakse kontserdi korraldamisega otseselt seotud kulud ning ülejäänu läheb fondi, mille vahendeid kasutatakse esmaste vajalike tööde tegemiseks, mis võimaldaks kirikuhoonet aastaringselt kasutada.

Sarja esimesel kontserdil astuvad üles Jaak, Mart, Ants ja Kärt Johanson ning Tõnis Mägi. Kontsert toimub 13. septembril kell 20 Püha Katariina kirikus (Katariina käik). Pileteid on sarja avakontserdile kahes hinnas: 150.- ja 300.- krooni. Igaüks valib ise, millise pileti osta soovib. Sarja teine kontsert toimub nädala pärast 20. septembril ja seal esinevad Vanalinna Hariduskolleegiumi abituriendid, vilistlased ja nende sõbrad. Esitamisele tulevad laulud ning nende vahele luuletused, tekstid ja dialoogid (osa on ka omaloomingulised). Oktoobrikuus on oodata Kristjan Üksküla (EMTA Lavakunstikool) ja Veiko Tubina (Tallinna Linnateater) ning Theatrumi näitlejate Eva Eensaare ja Maria Petersoni ühiskontserti, läbirääkimised käivad veel mitmete teistega.

Piletid Theatrumi kassas (Vene 14), Piletilevis, Piletimaailmas ja Statoilis ning tund enne algust kohapeal.

Olete oodatud!

THEATRUM

www.theatrum.ee