Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Lätis toimuv rahvusvaheline teatrifestival “Step by Step” otsib programmi lavastusi

22.05.2024 12:59

Pildil on tumerohelisel taustal kirjas "soli pa solim" ning selle all "International theatre festival "Step by Step" 2024" ja sama tekst ka läti keeles. Allpool on kirjas veel "20.-22. septembris / Rezekne".

XIII rahvusvaheline teatrifestival "Step by Step" toimub 20. kuni 22. septembrini 2024 Rezeknes Lätis. Kuni 1. juulini 2024 ootab festivali korraldusmeeskond programmi lavastuste ettepanekuid.

Festivali "Step by Step" korraldavad Rezekne teater ja kohalik omavalitsus, toomaks kokku erinevat liiki ja žanri lavastusi ning tutvustamaks neid nii kohalikule publikule kui ka teistele teatriprofessionaalidele. Iga etenduse järel toimub seetõttu kohtumine ja arutelu trupiliikmetega.

Festivalile on teretulnud kandideerima nii sõna-, tantsu- kui ka muusikalavastused, mis kestavad kuni 60 minutit ja mille meeskonda kuulub kuni kaheksa liiget.

Festival pakub osalevatele lavastusmeeskondadele majutust ja toitlustust, samuti tehnilist tuge, proovivõimalust ja pääset kõigile festivalisündmustele. Reisikulud tuleb katta truppidel endil.

Kandideerimine on avatud siin.