Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Läheneb HOMMIK

10.10.2011 16:31

Festival tekitab keskkonna, kus kohtuvad noored ja noortega seotud inimesed ning hommikust õhtuni toimuvad töötoad, etendused, vestlusringid, filmivaatamised ja peod. Saab lavastada, tantsida, etendustehnikat tundma õppida, improviseerida, filmi teha. Kõike seda saab laval teistele näidata.

Sõltumatu Tantsu Ühendus kutsub vaatama lavastusi Eestist ja mujalt:  
 
Salme Kultuurikeskuses saab näha Belgia koreograafide ühenduse KabinetK Kompanii suurt tähelepanu pälvinud lavastust "Unfold", mis räägib noorte mõtetest, igatsusest, millekski saamisest, üksteise mittemõistmisest ja õnnelik olemisest ning sobib vaatamiseks ja kaasa mõtlemiseks kogu perele. “Unfoldi” video 

Rootsi koreograaf Dorte Olesen toob Eestisse oma Euroopas tuuritava projekti, mis meil kannab nime "Tehtud Eestis". Koreograaf astub dialoogi kohalike noortega ja see, mis hakkab sündima laval, võib olla väga raju, kuid aus. “Tehtud Eestis” video.

Eesti koreograafide töödest esietendub Kaja Lindali "Tagasi reaalsusesse", mis on sündinud teismeliste unenägude põhjal ja mida esitatakse kooliruumides. “Tagasi reaalsusesse” video.

STÜ HOMMIKLavale jõuavad veel lavastused: Teet Kask “Exitus”, Laura Kvelstein ja Mihkel Ernits “Tüdrukurüblik” ja Renate Valme “Nii valge süda”.
 
Festivali video

Pileteid festivali etendustele saab osta siit  
Lisainfo etenduste, töötubade ja muu huvitava kohta festivali blogis stu.ee/hommik 

Kõikidele küsimustele vastab:
Kairi Prints
[email protected]
53 333 567