Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Läheb lahti: NU Performance III

11.11.2009 14:37

NU Performance Festival III: Recycle POP

Festival saab alguse täna, 11. novembril 2009 Kanuti Gildi SAALis.
Kell 18 avatakse näitus "POP WILL EAT ITSELF". Näituse avamisel osaleb ka Paul Cole.
Kell 19 astub üles Baktruppen oma uue lavastusega "Baktrüppen Light Metal Band", mille teemaks on üleilmne rahanduskriis.
 
Raha on meie ajastu jumal, investeerimispankurid meie preestrid ning börss meie katedraal. Tänu finantskriisile on majandus näidanud oma tõelist, simulatiivset loomust ja pankurite võetud kõikvõimalikud kohustused on osutunud liialt koormavaks. Kõigi maade keskpangad on pöörase kirega kehtestamas uusi dogmasid, katsetamas erinevaid põhjendamatuid poliitikaid ning lõpuks siiski olnud sunnitud möönma, et nemad küll aru ei saa, mis toimub. Kuidas muutus majandusteadus korratuks kaoseks? Kuidas pööras raha müstika lõpuks asja oma kasuks? 
 
Baktruppen on 1986. aastal loodud norra performance'i- ja teatritrupp, kes on Eestis esinenud nii mitmel korral (1999 Von Krahli Teatris, 2002 Baltoscandalil ja 2005 NU Performance Festivalil), et ei vaja eraldi tutvustamist. Need kes neid sellest hoolimata veel ei tea, leiavad infot nende kodulehelt www.baktruppen.org
 
Baktruppenit toetab Norwegian Arts Council. Lavastus on valminud koostöös Lofoten Rahvusvahelise Kunstifestivali ja Stamsundi Rahvusvahelise Teatrifestivaliga.

Päevapilet 150/100, festivali pass 300/200
Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja pool tundi enne algust koha peal

Lisainfo: www.saal.ee / Anders Härm 5084570