Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

KUULA: intervjuu Luule Komissarovi ja Peeter Jürgensiga

04.11.2018 13:36

Ugala teatris toimus neljapäeval, 1. novembril kohtumisõhtu Luule Komissarovi ja Peeter Jürgensiga, millest olid oodatud osa saama kõik huvilised. Ugala trupi väärikaimad näitlejad olid vestlussarja "Suitsuruumilood" külalisteks vahetult enne neile pühendatud ja kirjutatud "Meistrite liiga" peaproovide algust. Vestlusõhtut juhtis Heigo Teder ning ka publikul oli harukordne võimalus Luulele ja Peetrile küsimusi esitada. 


Õhtu jooksul tulid jutuks erinevad seigad kahe pikaajalise näitleja loometeest: Peetri karjäärikõver helitehnikust näitlejaks kahe päevaga, samuti flirt äritegemisega; Luule olulisemad rollid läbi aegade Noorsooteatris ja Ugala teatris; mõlema näitleja naljakad lavapealsed ja -tagused seigad; juttu tuli ka tele- ja filmiseiklustest ning huvitavatest hobidest – Peetri kunagine katkuste kasvatamise hobi, nüüd aga Ugala arhiivi täiendamine ja müntide kogumine ning Luule armastus jalgpalli vastu. Intervjuus selgub ka enam kui 50aastase lavastaažiga Komissarovi ja Jürgensi vastus küsimusele, milline on nende unistuste roll.

Saatesari "Suitsuruumilood" on jutusaade, mille raames kutsub Ugala korraldusjuht Heigo Teder endale külla erinevaid loomeinimesi, et avameelsete vestluste käigus juhatada kuulajad teatritegemise telgitagustesse. Varasematest kohtumistest on kuulajateni jõudnud jutuajamised Ugala teatri näitlejate Tanel Ingi, Janek Vadi, Vallo Kirsi ja Ott Aardamiga, samuti on külaliste seas olnud näitlejad Peeter Rästas (Rakvere teater), Gert Raudsep (NO99) ja Ingomar Vihmar (Endla teater).

Vaata ka meeleolukat pildigaleriid kohtumisõhtust: https://www.flickr.com/photos/heigoteder/albums/72157697228171340 (fotod Mari Nurk)

Mari Nurk
turundus- ja avalike suhete juht
SA Ugala Teater
tel 56635570