Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kutsume üles 2019. aasta teatrielu jäädvustama

10.01.2020 19:52

Igal teatriga seotud teol ja tegijal on Eesti kultuuripildis oma kindel koht ja et see koht ka ajalukku jäädvustuks, siis on oluline kogu teadaolev info võimalikult koheselt talletada.

Palume andmed Teie poolt 2019. aastal korraldatud või Teie osalemisel toimunud teatrisündmuste, lavastuste ja etendustegevuse kohta (sh ka küsimused, infokillud ja viited) saata hiljemalt 1. märtsiks 2020 kroonika koostajale Tiia Sippolile aadressil: tiia@teater.ee

Vajame andmete töötlemiseks ja raamatu valmimiseks piisavalt aega ja palume tähtajast kinni pidada. Vastasel juhul võib oluline info teatriaasta kroonikast välja jääda.


Eesti Teatriliidu ja Eesti Teatri Agentuuri poolt väljaantava aastaraamatu Teatrielu 2019 koostajad on Anneli Saro ja Hedi-Liis Toome, kroonika ja statistika koostaja Tiia Sippol (Eesti Teatri Agentuur), keeletoimetaja Mari Tuuling ja kujundaja Kersti Tormis. 

Varasemad trükised on saadaval raamatupoodides ja Eesti Teatriliidu valvelauas ning aastate 2012-2018 kroonika ja statistikaosa PDFid teatristatistika kodulehel.