Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kutse Vaba Lava põhiprogrammi ideekonkursile

05.04.2013 14:57

Teatrikeskus Vaba Lava kutsub põhiprogrammi ideekonkursile osalema kõiki väiketeatreid, vabatruppe ja vabakutselisi loojaid. Ideekonkursi tähtaeg on esmaspäev, 8. aprill 2013. Taotluste esitamine toimub Vaba Lava kodulehel: www.vabalava.ee

Teatrikeskuse Vaba Lava põhiprogrammi koostab tandem rahvusvahelisest kuraatorist ja eestipoolsest abikuraatorist. Esimesteks kuraatoriteks on rahvusvaheline teatrikorüfee Oleg Lojevski ning teatriteadlane ja -kriitik Madis Kolk. Konkursi läbinud projektid ehk Vaba Lava põhiprogramm kuulutatakse välja mai esimeses pooles. 

Kuraatorprogramm moodustab Vaba Lava mängukavast ligikaudu poole, ülejäänud on kõrvalprogramm (külalisetendused, omaproduktsioon ja muud üritused) ning noorte eksperimentaalprogramm.

Vaba Lava on kaasaegne ja avatud etenduskunstide keskus, mille eesmärgiks on pakkuda väiketeatritele ja vabatruppidele soodsaid arengutingimusi nii teatrihoone kui erinevate tugiteenuste nagu turundus, tehniline teenindus, välissuhtlus vmt näol. Teatrikeskus on avatud uutele kooslustele ja värsketele ideedele.

Vaba Lava ootab kõiki väiketeatreid ja vabatruppe ideekonkursist osa võtma!