Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kutse osalema Isaac Chong Wai lavastuste seerias “The Collective Individual Exercises”

27.08.2018 09:28

Isaac Chong Wai lavastuste seeria "The Collective Individual Exercises" Freiraum Tallinna raames 14.+15.09.2018. 

Kaasame inimesi Isaac Chong Wai etendusse jagades oma lugusid ja tulevikku maailmaga. Etendus The Collective Individual Exercises kutsub sind osalema avalikus ruumis koos erineva taustaga inimestega. Teost on etendatud Hollandis, Hong Kongis, Lõuna-Koeras ja Hiinas. Meil on rõõm kutsuda sind Tallinna versiooni!

Toimumisaeg: 15. septembril 15:30-18:30 (Proov+etendus)

Etendus "The Collective Individual Exercises: One Sound of the Futures" esitatakse Vabaduse väljakul 15. septembril vähemalt 100 osajelaga. Selleks otsime inimesi, kes soovivad väljendada oma tulevikuvisiooni, unistusi ja fantaasiaid koos 99 inimesega. Kõik 100 inimest esinevad koos ja räägivad samal ajal oma tulevikust.

Osalemine on tasuta! Sul pole vaja esinemiskogemust. Selles projektis osalemiseks peab olema vähemalt 18 aastat vana (alla 18-aastastel on vaja lapsevanema luba).

Osalemissoovist teada andmise tähtaeg: 10.09.18

Osalemiseks palume täita see küsimustik https://goo.gl/forms/NUqlHLIGwpE4zGbb2, mis võtab 2-5 minutit. Lisaküsimustele saab vastuse meili teel: [email protected].

Peale 15. septembri etendust saab osaleda ka Isac Chong Wai töötoas+etenduses 14. Septembril. Etendus "The Collective Individual Exercises: Hugging, Walking and Laughing Exercises" algab vähemalt 30 inimesega Balti Jaama ooteplatvormi eest ning lõppeb Vabaduse Väljakul. Selleks otsime inimesi, kes soovivad osaleda Chog Wai töötoas ning keda huvitab liikumine ja heli avalikus ruumis. Märgi küsimustikus ära, kui soovid osaleda mõlemas. On võimalik osaleda rohkem kui ühes etenduses.

Freiraum ehk Vabaruum on Goethe Instituudi poolt algatatud projekt, millesse on kaasatud partnerid üle Euroopa, kes tegelevad küsimusega - mida tähendab vabadus tänapäeval? Kanuti Gildi SAAL korraldab sellega seoses seeria temaatilisi üritusi. Olete oodatud osa saama ka teistest Freiraum Tallinna sündmustest - Sarah Vanhee (Brüssel) filmilinastus, Sven Johne (Berliin) videoesitlus ning vestlusring kunstnikega Kanuti Gildi SAALis.
Rohkem infot: www.saal.ee

Facebook: “Freiraum Tallinn: Isaac Chong Wai” 
Kunstniku kohta: www.isaacchongwai.com