Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kutse Improfestivali teatri- ja tantsuõpitubadesse

04.12.2012 12:19

Täna algab registreerumine 2.-5. jaanuaril 2013 Tartus toimuva Noorte Improfestivali 2013 teatri- ja tantsuõpitubadesse, mille põhirõhk on improviseerimisel.

Improvisatsiooni õpitubades areneb koostöö-oskus, loovus, fantaasia, kõne ja kehaline väljendusoskus, reaktsioon ning valmidus lahendada kiiresti ootamatult esilekerkivaid probleeme.

Gümnaasiuminoortele ja täiskasvanutele pakutakse nelja 4-päevast õpituba.
Valida saab tegevusliku improvisatsiooni (juhendab Andres Noormets), tantsulise improvisatsiooni (juhendab Kaarel Väli), kontaktimprovisatsiooni (juhendab Ruben Roos) ja foorumteatri õpitubade vahel. Festivali kavasse kuuluvad ka loovusõhtud ning viimasel päeval on kõik huvilised oodatud Lille majja vaatama õpitubade esitlusi.

Kuni 12. detsembrini on osalustasu õpilastele ja üliõpilastele poole soodsam. Täpsem kava ja registreerimine: www.lille.tartu.ee/impro

Noorte Improfestivali 2013 korraldab Lille Maja koostöös Tiigi Seltsimaja, Vilde Teatri ja Tähe Noorteklubiga. Festivali korraldamist toetavad Tartu Linn, Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Kultuurkapital ja Tartu Kultuurkapital.

Lisainfo:
Auli Auväärt
Lille Maja noorsootöö spetsialist ,
tel 53 088 999 või [email protected]