Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kultuuripealinnas avati NO99 Põhuteater

30.04.2011 09:42

NO99 Põhuteatri kutsetega avaaktsioon toimus laupäeva õhtul, kuid hoone ja teda ümbritsev ruum said viimase lihvi sama päeva hommikuks. NO99 Põhuteater püsib viis kuud, seejärel ta lammutatakse. Rohkem informatsiooni pohuteater.no99.ee 

NO99 Põhuteater on põhust rajatud installatsioon, mis põhineb Ene-Liis Semperi ideel, Põhuteatri kuraatorid on Ene-Liis Semper ja Tiit Ojasoo.
Viie kuu jooksul üles astuvate teatritruppide ja kunstnike seas on Teater NO99, Nature Theatre of Oklahoma, Gob Squad, SheShePop, Rosa Guerrero, Jarek Kasar ja Uku Uusberg, Samuel Finzi, Juhan Ulfsak ja Anni Ojanen, Ray Lee, Ene-Liis Semper, Tartu Uus Teater, Sebastian Nübling, Kristian Smeds, Eva Klemets ja Anne Türnpu ning paljud teised.

Kogu programmiga saab tutvuda aadressil pohuteater.no99.ee.
NO99 Põhuteatri arhitektid on Maarja Kask, Karli Luik ja Ralf Lõoke.

NO99 Põhuteater on üks Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi tähtsündmusi ning sealt on võimalik saada informatsiooni ka teiste kultuuripealinna sündmuste kohta. Koos läheduses asuvate Katla ja Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumiga, kuid ka mitmete teiste institutsioonide ja üritustega moodustub ühine mõtteline ruum, mille keskmes on kaasaegse ning rahvusvahelise kultuuri tutvustamine.