Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kultuurikatla Aias esietendub “Puukoristajad”

07.06.2013 12:58

T-Teater ehk Tehnikaülikooli tudengiteater toob lavale tüki "Puukoristajad". See on algupärane näidend, mille autor on T-Teatri liige Piret Eesmaa, lavastaja Margo Teder (VAT Teater).
 
Uut maailma ei saa ehitada ega vana maailma lõhkuda vägivallaga. Asjad aga juhtuvad ja kui nad juhtuvad, on vaja otsustavaid samme. Inimesi, kellel on plaan. Inimesed on aga erinevad ja kõik ei usu ega otsi samu asju – mõni tahab eksperimenteerida, mõni välismaale ära minna, mõni igal laupäeval kodu koristada, mõni masse juhtida... Vaba maa, vaba armastus, vaba valik. Samas võiks ikka olla nii, et ühel on rohkem õigus kui teisel... Vähemalt oma lähedasi tahaks ju kõige hullemast päästa! Grupiseksist grupisektini on vaid väike samm... Tuleb lõpp või ei tule?

Mängivad: Hanna Allsaar, Kärt Kase, Marko Kiisa, Georg Logins, Liisi Rohtung, Riho Uibo, Lauri Vasko

"Puukoristajad" esietendub 8. juunil kell 19. Etendused toimuvad Kultuurikatla Aias (siseruumides) veel 9.,14.,16.,19. ja 20. juunil, algusega kell 19.00. Piletid hinnaga 7 € müügil Piletimaailmas (www.piletimaailm.com) ja enne algust kohapeal.
 
T-Teater on TTÜ tudengiteater, mis on asutatud 2001. aastal. Viimased aastad on tegutsetud lavastaja Margo Tederi käe all. Lavale on toodud näiteks Shakespeare´i "Lõpp hea, kõik hea", Vonneguti "Õnne sünnipäevaks, Wanda June", Abrahamssoni "Kas sulle meeldib porno?", Gogoli "Sinel" ja mitu omaloomingulist lavastust. "Puukoristajad" on järg eelmisel aastal etendunud "Meie elu köögis"-loole.

Lisainfo:  Liisi Rohtung, T-Teatri eestvedaja: 5901 9260, [email protected], www.tteater.ee ja meie lehel näoraamatus.