Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kultuurikatla Aia suveprogrammi ideekonkurss

25.03.2014 10:01

Kultuurikatel kuulutab välja ideekonkursi, et üheskoos kujundada Kultuurikatla Aia suveprogramm inspireerivate ja põnevate tegevustega.
Konkursitööde esitamise tähtaeg 9. aprill 2014.
 
Kultuurikatla Aed 2013Kultuurikatla Aia ideekonkursile on oodatud kandideerima huvilised, kes soovivad Aia tegemistes sel suvel kaasa lüüa. Kutsume osalema nii vanu kui uusi programmipartnereid, kes töötaksid välja ideed ning teostaksid avalikke kultuurilisi, hariduslikke ning sotsiaalseid tegevusi. Kandideerida saab tegevustega, mis on loodud ühekordseks sündmusteks voi pikemaajaliseks programmiks. Väga oodatud on sotsiaalsed projektid, mis põhinevad kogukondlikel väärtustel ja kogukonna kaasamisel, kultuuri- ja kunstiprojektid, kehalist tegevust arendavad projektid ning haridus- ja teadusprojektid (koolituste voi töötubadena).

Žürii poolt heakskiidetud ideede teostamiseks annab Kultuurikatel koha aias ning projekti rahastamist tuleb taotleda igal osalejal ise. Žürii hindab konkursile esitatud ideekontseptsioonide kandvust, innovaatilisust, terviklikkust ning teostatavust. Enda ideid ellu viia on võimalik perioodil 1. mai – 1. oktoober 2014.a.
 
RublikAasta 2013 ideekonkurss tõi aeda tegutsema mitmed projektid, nende seas Viljandi Kultuuriakadeemia lavakunsti tudengite eksperimentaalse lavastuse “Rublik” ja jalgrattaparandusprojekti “Velonaut”. Poneva programmiga täitsid aiaruumi veel monolavastus “Tiina Tauraite traktor”, kolmapäevaõhtune kinoprogramm “Film paistab silma” koostöös Balti Filmi- ja Meediakooliga ja palju muud.
 
Kultuurikatla Aed on Kalamajas, Põhja pst 35 aadressil asuv kogukonna aed, mis avab väravad ning kohvik Kanala uksed suvehooajaks juba mai kuus.

Täpsem info ideekonkursi tingimuste ja osalemise kohta Kultuurikatla kodulehel: http://www.kultuurikatel.ee/kultuurikatla_aia_ideekonkurss_2014

Lisainfo:
Helis Heiter
SA Tallinna Kultuurikatel
[email protected] 
+372 53 044 142
 
Erle Allas
SA Tallinna Kultuurikatel
[email protected]
+372 56 2011 29