Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kultuurikatel saadab kaheks kuuks Slovakkiasse residentuuri

23.02.2015 14:39

Kultuurikatla loovharidusprogramm koostöös K.A.I.R. – Košice Kunstnikuresidentuuriga kuulutab välja Eesti loovisikutele suunatud konkursi kahekuuliseks viibimiseks Košices, Slovakkias. Kandideerima on oodatud loovisikud, kes on seotud järgmiste valdkondadega: visuaalne kunst, film ja video, performance-kunst, disain ja graafiline disain, mood, kaasaegne tants, tänavakunst, muusika, kirjandus ja loojutustamine, linnaplaneerimine ja arhitektuur, kureerimispraktikad.

Loovisik peab olema iseseisev, avatud koostööks kohalike loovisikute ja/või organisatsioonidega ning võimeline suhtlema vabalt inglise keeles. Kohapeal olles peab loovisik Košices läbi viima ühe avaliku loengu/esitluse ja andma ühe töötoa ning programmi lõpus esitlema Košices loodud projekti. Vahetult pärast Slovakkiast naasmist peab loovisik presenteerima Košices loodud projekti ka Tallinna Kultuurikatlas.

Loovisikule on ette nähtud stipendium 1200 eurot, stuudio ja majutus Košices, reisikulud kuni 450 eurot ja produktsioonikulud kuni 300 eurot. Slovakkias viibimise aeg on kaks kuud, perioodil 1. august kuni 30. september 2015. Kandideerimiseks tuleb esitada CV, motivatsioonikiri, portfoolio tehtud töödest ja/või projektidest ning kirjeldus projektidest, mida soovitakse Slovakkias ellu viia. Kõik dokumendid tuleb esitada inglise keeles ning kandideerida saavad loovisikud alates 21. eluaastast, kes on rahvuselt eestlased ja kes elavad Eestis. Täpsemad taotluse tingimused ja info Kultuurikatla kodulehelt.

Taotluse esitamise tähtaeg on 20. märts 2015, kell 18.00. Taotlused saata e-posti teel: [email protected]. Valitud loovisik tehakse teatavaks hiljemalt 10. aprillil.

Vahetusprogrammi toetab Slovaki Vabariigi Kultuuriministeerium.

Lisainfo konkursi kohta:
Dagmar Kase
+372 58 874921